Anasayfa » Aktüel » 1 Kasım’ı Not aldınız mı?

1 Kasım’ı Not aldınız mı?

Büyük dönüşümün son çeyreğindeyiz, bana kalırsa.

Dönüşen ya da dönüşüme direnmeyenler için uzatma dakikalarıdır bu bir iki yıl.

1Kasım’da sabah saat 10:00’dan itibaren sizi, evet ayırt etmeden tüm matbaacılarımızı İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsü içindeki Rektörlük Binası seminer salonuna bekliyoruz.

Konumuz matbaacının dijital dönüşümü.

Üçü yurtdışından üçü yurtiçinden altı konuşmacı niçin dijitale geçmeliyiz, nasıl dijitale geçmeliyiz, dijitalin karşılığı gerçekten nedir gibi sorularınıza cevap verecekler. Gerçekten siz soracaksınız onlar anlatacaklar.

Böylelikle şehir efsanelerine son vereceğiz ve gerçeklerle yüzleşeceğiz. O akşam Sempozyumdan ayrıldığınızda belki ertesi gün bambaşka bir yatırım için karar verme aşamasında bulabilirsiniz kendinizi. Ya da daha kârlı ticaret denizlerine açılma kararının arefesinde.

İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen 6. Basım Teknolojileri Sempozyumu 1 – 3 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Sempozyum; açılışı, birinci gün oturumları ve gala yemeği için İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsünde başlayacak. İkinci ve üçüncü günlerde ise sektör liderleri ve Üniversitelerimizin gözde akademisyenleri bildirilerini sunacaklar. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Avrasya Ambalaj Fuarı ile eşzamanlı ve desteğiyle.

Şimdiden notunuzu alın, alarmlarınızı kurun.

Sempozyum tamamen ücretsiz detaylar iprint.istanbul.edu.tr adresinde

Saygılarımla

 

 

#iprintistanbul #sempozyum #inkjet #MatbaacınınDijitalDonusumu #Donusum #Degisim #DijitalBaski #IstanbulUniversitesi #ErdoganKose #BirMatbaaTeknikVar #MatbaaTeknik #inkjetmagazine #TUYAP #AltinciSempozyum #MatbaaTeknolojileriSempozyumu