Anasayfa » Aktüel » 3. CCE International – Oluklu ve Karton Fuarı Münih’te Yapılacak!

3. CCE International – Oluklu ve Karton Fuarı Münih’te Yapılacak!

Avrupa’nın oluklu ve karton ambalaj endüstrisine yönelik tek konvörting fuarı CCE International, 21 – 23 Mart 2017 tarihleri arasında, Almanya’daki Munich Trade Fair Centre’da kapılarını açacak.

Fuar, 2013 yılında başarılı bir başlangıç yaptığından beri, ziyaretçi ve katılımcı sayısının yanı sıra net sergi alanında da artış sağladı.  5 bin m2’nin üzerindeki alanda, 150’den fazla ham madde, makine, aksesuar ve hizmet sağlayıcı, gelişmiş teknolojilerini, imalat sistemlerini ve üretim ile oluklu ve karton konvörtingine dair en son çözümlerini tanıtacak. Aynı zamanda baskı ve arıtma gibi yeni uygulama alanlarına dikkat çekecek. Sektör uzmanları arasındaki uzmanlık alış verişi, fuar alanında yapılan bir Açık Seminer ile desteklenecek. Ücretsiz Fuar Planı ve Ziyaretçi Kılavuzu www.cce-international.com adresinden sipariş edilmek üzere basılı olarak hazır. Fuar Planı ayrıca online formatta da erişime sunuldu. Fuar için online biletler Ocak ayı ortasından itibaren satışta.

CCE International Fuar Profili

Oluklu ve Karton ambalaj Sektörünün 3’üncü Uluslararası Fuarında kağıt, sarf malzemeleri, oluklu hattı, ekipman ve bileşenler, oluklu ve karton konvörting makineleri, tasarım ve CAD/CAM, baskı süreçleri ve ekipman, kesim, katlama, şekilli kesim ekipmanları, yardımcı ekipmanlar, malzeme işleme ve depolama, palet  ve taşıma sistemleri, MIS ve tesis planlama sistemleri, atık uzaklaştırma ve balyalamanın yanı sıra bunlarla bağlantılı hizmetler tanıtılacak. 2015 yılında yapılan son fuarda katılımcılarda çok büyük bir artış görüldü: net alanı 4 bin 500 m2’nin üzerinde olan fuar alanında,  156 katılımcının sergilediği ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek amacıyla toplam 2 bin 410 endüstri uzmanı fuara katıldı. Ziyaretçi sayısı da 2013 yılındaki bir önceki etkinliğe kıyasla %18 arttı. Oluklu tesisleri ve tabaka tesislerinden gelen veya tabaka oluklu ile çalışan ziyaretçiler, karton ambalaj konvörtırları, ambalaj tasarımcıları ve şartname hazırlayıcılar, sert karton imalatçıları, petek karton imalatçıları, karton tüp imalatçıları ile ticaret acenteleri bu fuarda buluştu.

Açık Seminer fuar alanında

CCE International 2015’deki Açık Seminer programının elde ettiği büyük başarının ardından, bu yılki fuar bir kere daha, sektördeki mevcut konulara odaklanan teknik ücretsiz oturumlar sunacak. Program, özellikle oluklu (21 ve 23 Mart) ve karton (22 Mart) için dijital baskıya odaklanacak. Fuarda ayrıca HP Deutschland, Durst Phototechnik, ESKO, Fujıfilm Europe, W.H. Leary, Barberan, Sun Automation, Valmet Automation Oy, Feltri Marone, Kiwiplan, Talleres Serra, Robatech ve BP Agnati gibi endüstri uzmanları yer alacak. Oturumlar ile ilgili ayrıntılar, zamanı geldiğinde fuar web sitesinde duyurulacak.

CCE-International-Conference

 

Ziyaretçi Bilgisi: Fuar Planı ve Ziyaretçi Rehberi şu anda hazır – Fuar Planı ayrıca web formatında da hazırlandı

Resmi CCE International 2017 Fuar Planında, etkinlik ile ilgili kısa bilgilerin yanı sıra, ayrıntılı katılımcı profili ve ürün bilgisi yer alıyor. Şu anda basılı olarak ve (ilk defa) iyileştirilmiş çevrimiçi formatta (arama işlevi dahil) hazır. Ziyaretçiler ücretsiz kopyalarını, CCE International web sitesindeki (www.cce-international.com) “Ziyaretçi” bölümü aracılığı ile sipariş edebilir. Postalama Ocak sonu yapılacak. Ücretsiz Ziyaretçi Rehberi beş farklı dilde çevrimiçi olarak sipariş edilebilir. Ayrıca, çeşitli dillerde mevcut olan web sitesinde en son haberler ile güncellemelerin yanı sıra fotoğraflar, videolar ve çok sayıda faydalı araç (Örneğin; resmi fuar bülteni aboneliği gibi ve kişiye özel Çevrimiçi Fuar Planlayıcı oluşturma) da sunuluyor (Ocak ayı sonundan itibaren).

2017’de yepyeni bir etkinlik: Yüksek talep nedeniyle uzatılan fuar saatleri

Son yapılan fuar anketinden gelen çok sayıdaki talebe cevap olarak, CCE International 2017’nin ilk iki gününde fuarın ziyaret saatleri uzun tutulacak (21 – 22 Mart, Saat 09.00 – 18.00 arası) 23 Mart Perşembe günü ise 09.00 – 16.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

CCE-International-Aisle

Online biletler Ocak 2017 ortasından itibaren uygun fiyata bulunabilir

Fuar biletleri, Ocak 2017 ortasından itibaren www.cce-international.com adresindeki Çevrimiçi Bilet Mağazasında günlük 22 €, 3 günlük 32 € ücretle mevcut olacak, biletleri kapıdan satın almaya kıyasla, günlük girişlerde %25 ve 3 günlük girişlerde %30’un üzerinde tasarruf elde edilecek. Biletlerin önceden satın alınması ve çıktılarının evde alınması aynı zamanda fuar alanına daha hızlı girmenize de olanak sağlıyor. Biletler, hem CCE International 2017, hem de aynı yerde ve zamanda gerçekleştirilecek ICE Europe 2017 için geçerli.

Fuar alanı ve aynı yerde ve zamanda gerçekleştirilecek diğer bir etkinlik ICE Europe 2017

CCE International 2017 Munich Trade Fair Centre’da, Doğu Girişindeki Salon B5 ve B6’da ziyaretçilere kapılarını açacak. Havalimanına ulaşan ziyaretçiler fuarın her günü yapılacak düzenli otobüs servislerini kullanabilecek.  Fuar, 10’uncu yılında bir kere daha, Paper, Film & Foil Converting alanında Dünyanın Önde Gelen Fuarı ICE Europe ile aynı yerde ve zamanda salon A5 ve A6’da düzenlenecek. Bu yılki ICE Europe’un odak noktası, otomasyon ve dijitalleşme alanında konvörting tekniklerinin çeşitlendirilmesinin yanı sıra son teknoloji esnek malzemelerin verimli ve sürdürülebilir dönüşümü olacak. Her iki sektörün uzmanları da ham maddelerden sonlandırma tekniklerine ve arıtmaya kadar sürdürülebilir ambalaj trendleri keşfetmenin ve değer zinciri boyunca çözüm bulmanın sinerjik etkilerinden faydalanacak.

Fuar hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret edin: www.cce-international.com

#OlukluAmbalaj #KartonAmbalaj #Oluklu #CCE #CorrugatedCartonExhibition #Munich #Ambalaj #CCEInternational