Anasayfa » Aktüel » Alcan Hırdavat’ın Tercihi İmeks Grup Oldu.

Alcan Hırdavat’ın Tercihi İmeks Grup Oldu.

İmeks Grup’un  yeni nesil servo çekim tahta bıçak kesim makinesi; rulo, baskılı ve boş etiket sonlandırma, kalın keçe ve pvc kesiminde ekonomik / ergonomik çözüm.

İmeks Grup’un Türkiye yetkili temsilcisi olduğu, teknik servis ve desteğini üstlendiği Weigang firmasına ait WQM-320G / 420 Tahta Bıçak Makinesinin gerçekleştirilen yeni kurulumları ile beraber Türkiye genelinde başta yapışkanlı etiket, karton, PVC ve kalın keçe kesiminden kullanılan çalışır vaziyette 100’e yakın makinesi bulunmaktadır.

İstanbul, Alcan Hırdavat ve Cesur Ambalaj firmalarının tahta bıçak kesim makinelerinin kurulumları İmeks Grup teknisyenleri tarafından kısa bir zaman önce gerçekleştirildi.

Her şirket yöneticileri, makine seçimleri sırasında yüksek kalite ve verimliliği yakalamak için öncelikle yerinde ve doğru tercihler yapılmasının gerekliliği konusunda ortak bir düşünce dile getirip, İmeks Grup’u tercih etmelerindeki öncelikli sebeplerinin;  tecrübeli teknik kadro, kaliteli servis ve satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmeti olduğunu belirtiyor.

İmeks Grup’un mümessili olduğu ve Weigang firmasının ürettiği WQM-320G / 420 Yaldız / Tahta Bıçak Kesim Makinesinin özellikle diğer muadil markalara göre kalın keçe ve PVC malzemelerde dahi mükemmel ve temiz bir kesim sonucu vermesi karar aşamasında firmaların tercihlerinde önemli bir rol oynamaktadır.

WQM-320G /420 Tahta Bıçak Makinesinin 2. geçiş özelliği sayesinde farklı makinelerde basılmış olan işlerin kesimi ve sarımı ayrıca isteğe bağlı olarak tabakalaması yapılabilmektedir. Ayrıca opsiyon olarak aynı kafada sıcak yaldız, punç, laminasyon da makine üzerinden isteğe bağlı yer almaktadır.

 

#AlcanHirdavat #ImeksGrup #TahtaBicak #Etiket #Kesim