Anasayfa » Ambalaj » Ambalaj Denince BOBST

Ambalaj Denince BOBST

Murat İleri: “drupa fuarı her firma için önemli olduğu kadar bizim içinde önemli bizde standımızda yeni ürünleri ziyaretçilerin beğenine sunduk çok olumlu tepkiler aldık.”

drupa 2016’da ambalaj sergilediği yeniliklerle önemli bir yer tutan BOBST standında bir araya geldiğimiz Murat İleri, “BOBST, Türkiye’yi büyüyen ve potansiyeli yüksek bir ülke olarak çok önemsiyor. Türkiye, Avrupa ile Asya’nın kesiştiği noktada bulunan ve pozitif büyüme beklentisine sahip olan güçlü bir Pazar” diyor: “BOBST 2016 Ocak ayında Türkiye’de kendi şirketinin açılışını yaptı. Bu yeni şubesiyle bölgedeki müşterilerine hizmet verecek. Bu adım, tüm dünyadaki hızlı büyüyen pazarlara yayılma stratejimizle de uyumludur. BOBST Group, karton, oluklu mukavva ve esnek malzemeler sektöründe, ambalaj ve etiket üreticilerine ekipman ve hizmet sağlama konusunda dünyanın önde gelen tedarikçisi ve tabii Türkiye’nin de…”

Türkiye’de ambalaj sektörü büyük ve büyümeye devam edecek

“Ben, BOBST’un Esnek Ambalaj sektörüne hizmet veren Web-Fed ürünlerinden sorumluyum.  Türkiye’nin ambalaj pazarının uzun dönemli görünümü bize güven veriyor. Türkiye ekonomisinde ki yeri hızla büyüyor ancak hala diğer Avrupa pazarlarına kıyasla kişi başına düşen ambalaj harcaması çok düşük düzeyde bulunuyor. BOBST’un pazardaki güçlü pozisyonu ve ambalaj sektörü için sunduğu benzersiz çözüm portföyü sayesinde, bu büyüyen pazarda payımızı artırmak için doğru bir konumdayız.”

Sadece karton ve oluklu değil esnek ambalajda da önde gelen markayız

“drupa’da BOBST standında, karton ambalaj için tam otomasyonlu, hızlı şekilli kesim, kutu katlama yapıştırma makineleri ve esnek ambalaj için CI Flexo baskı, gravür baskı, laminasyon makineleri ve etiket makineleri sergilenmekteydi. drupa da gördüğünüz gibi BOBST firması sadece geleneksel karton ambalajla değil esnek ambalajda da çok güçlü olduğunu göstermek amacıyla esnek ambalaj makinelerini de ziyaretçilerin hizmetine sundu. BOBST, A’dan Z’ye bütün firmaların ambalaj ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Türkiye BOBST’un karton ambalaj ve oluklu mukavva kısmını çok iyi tanıyor ve biliyor. Ben kısaca esnek ambalaj ürünlerinden bahsedecek olursam burada gördüğünüz gibi CI Flexo baskı, Gravür baskı, Laminasyon ve Etiket makineleri ön plana çıkartılmış vaziyette. Fuar süresince bu ürünlere gösterilen ilgi çok üst düzeyde oldu. Bu da BOBST’un esnek ambalaj sektöründe de önde gelen bir marka haline geldiğini göstermektedir.”

bobst_istanbuldrupa’da ilk kez sergilenenler

drupa fuarı her firma için önemli olduğu kadar bizim içinde önemli bizde standımızda yeni ürünleri ziyaretçilerin beğenine sunduk çok olumlu tepkiler aldık. Sergilenen ürünlerimizin  bazıları şöyle; Orta ebatta MW85 F CI flekso makinemiz ilk defa bu fuarda tanıtıldı. Yüksek otomasyonu, hızı ve baskı kalitesi ile çok beğenildi. Yine ilk defa burada tanıtılan solventli ve solventsiz çalışabilen CL 750 D kompak laminasyon makinemiz bulunmaktadır.  Gravür baskı makinelerinde iki yeni serimiz 6002 ve 6003 makinelerin gelen ziyaretçilere tanıtımları yapıldı ve büyük beğeni topladı.

Ayrıca ödüllü bir makine olan dar ebat flexo makinesi M6’nın da tanıtımı yapıldı. M6, 1 dakikanın altında işten işe geçiş süresi, yaklaşık 10 metre fire miktarı ve hem karton hem kağıt hem de filme baskı yapabilme özellikleri ile fuar süresince ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Sonuçta drupa fuarı bizim için verimli geçmiştir. BOBST ürünlerine müşterilerin ilgisi de son derece yüksek düzeyde, bu da bizi çok memnun etti.

#bobst #bobstistanbul #ambalaj #drupa2016 #MuratIleri #flekso #dijitalbaski #dijitalflekso