Anasayfa » Ambalaj » Anka Matbaa’dan, Easymatrix 106 CS Şekilli Kesim Makinesi Yatırımı
Anka Matbaacılık Firma Ortağı Cem Hüseyinoğlu (Sağda) ve Heidelberg Türkiye Bölge Satış Müdürü Oğuz Karcı, Easymatrix 106 CS şekilli kesim makinesi ile birlikte

Anka Matbaa’dan, Easymatrix 106 CS Şekilli Kesim Makinesi Yatırımı

İstanbul, Topkapı, 2. Matbaacılar Sitesi’nde 2004 yılından bu yana faaliyet Anka Matbaacılık, Heidelberg Türkiye’den Easymatrix106 CS şekilli kesim makinesi yatırımı gerçekleştirdi.

Ticari ve ambalaj matbaacılığı alanlarında karma olarak faaliyet gösteren Anka Matbaacılık, Easymatrix 106 CS ile birlikte ürettiği kutu, karton çanta, özel kesimli dosyalar ve davetiyelerde esneklik, zamandan tasarruf ve yüksek kaliteye sahip oldu.

Yatırım hakkında Firma Ortağı Cem Hüseyinoğlu; “Makineyi ve MK ürünlerinin kalitesini önceden bilmemize rağmen şekilli kesim makinesi arayışımızda Heidelberg’in satış ve servis desteğini vermesi bizim için karar sürecimizdeki en önemli belirleyicilerden birisi oldu. Heidelberg Türkiye Bölge Satış Müdürü Oğuz Bey ile birlikte makine finansmanı hakkında bir süre görüştük ve bize kendi kendisini ödeyen bir fiyat ve ödeme planı sundular. Şu anda makinemizden de getirilerinden de memnunuz. ” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Easymatrix 106, Şekilli Kesimde Memnuniyet Verici Bir Yatırım

Anka-Resim_2

MK markası ile Dünyada sadece Heidelberg tarafından satış ve servis faaliyetleri gerçekleştirilen modellerden bir tanesi olan Easymatrix 106 CS şekilli kutu kesim makinesi, şekilli kesim işlemlerinde hız ve hassasiyeti birlikte sunmaktadır. Saatte 7,700 tabakalık hızı ve kısa hazırlık süreleri ile birlikte maksimum 75×106 cm ebadında düşük maliyetli üretim ve yüksek verimlilik elde edilebilmektedir. 90 gr/m²‘den, 2,000 gr/m² kartona ve 4 mm kalınlığındaki oluklu mukavvaya kadar malzemeleri 260 tona varan kesim basıncı ile işleyebilen Easymatrix, endüstriyel üretim için mükemmel bir başlangıcı temsil etmektedir.

Heidelberg, Easymatrix 106 CS modeli ile Ambalaj Matbaacılarına geçiş yapmak isteyen matbaalar ile birlikte her iki işi bir arada yürütmek isteyen ticari matbaalar için de en uygun seçeneği sunmaktadır. Ambalajın dışında, dosyalar, sergileme ürünleri, davetiyeleri, kartvizitler ve ihtiyaç duyulacak bir çok ticari matbaacılık ürünü için en hızlı ve uygun çözümü sunmaktadır. Uygun yatırım maliyetleri sunan model, Heidelberg’in dünya standartlarındaki garanti ve servis hizmetlerini tamamen kapsamaktadır.

 

#OguzKarci #CemHuseyinoglu #SekilliKesim #DieCutting #Heidelberg #Ambalaj #HeidelbergTurkiye #Easymatrix106CS #MK