Anasayfa » Aktüel » Ankara’da İlk Çift Kurutmalı 32 Sayfa Goss Universal Web

Ankara’da İlk Çift Kurutmalı 32 Sayfa Goss Universal Web

Ankara Başkent Organize’de bulunan Yorum Matbaacılık, İngiltere’den Haziran 2017’de ithal ettiği Goss Universal WEB baskı makinasını faaliyete geçirdi.

Basım sektöründeki gelişmelere, ilerleyen teknolojiye ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kendisini sürekli yenileyen YorumMatbaacılık, web baskı makinası arayışını İngiltere’de bulunan Goss Universal WEB baskı makinasıyla sonlandırdı. 2017 yılının Temmuz ayında imzaladığı anlaşma ile makinayı ithal eden Yorum Matbaacılık, 32 Sayfa Çift Kurutmalı web baskı makinesiyle Ankara basım sektöründe bir ilke imza attı. Matbaadan yapılan basın açıklamasında “Saatte 45 bin baskı hızına sahip, 58 cm kesim Goss Universal web yatırımımız, kültür ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren kamu ve özel kurumlarımıza hizmette kaliteyi çok daha üst seviyelere çıkaracak” deniliyor.

Yeni yatırımlarını değerlendiren Yorum Matbaacılık Genel Koordinatörü Barış Ateş, “Geçtiğimiz aylarda kurulumu tamamlanan Goss Universal WEB baskı makinamız, test baskılarını da başarıyla tamamlayarak Ocak ayı itibariyle Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ndeki entegre tesisimizde faaliyete geçti. Yorum Matbaacılık, yeni yatırımına ek bir yatırım daha yaparak, Müller Martini markalı 34 istasyonlu, saatte 12 bin hızında kapak takma makinasını da üretim hattına ekledi” dedi.

#Goss #YorumMatbaa #KurutmalıWeb #WebOfset #BarisAtes #BaskentOrganize