Anasayfa » Ambalaj » Asahi Potoproducts – Dr. Dieter Niederstadt: “Ürün Değil, Çözüm…”

Asahi Potoproducts – Dr. Dieter Niederstadt: “Ürün Değil, Çözüm…”

Asahi Potoproducts – Dr. Dieter Niederstadt: “Ürün Değil, Çözüm…”

Asahi Photoproducts, Avrasya Ambalaj Fuarı 9. Salon, 910B nolu standda yer aldı. Yeni Temiz Transfer Klişesi’ni tanıtan Asahi ayrıca, dağıtım ortaklarından olan Penta Matbaa Makina’nın yanı sıra, flekso etiket sektörüne yönelik makine ve sarf malzemeleri uzmanı olan İmeks Grup ile de yeni bir bayi ilişkisine başladığını yine bu fuarda açıkladı.

Asahi Photoproducts Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Dieter Niederstadt, bu konuyla ilgili olarak dergimize şu açıklamaları yaptı: “Avrasya Ambalaj fuarı bizim için farklı bir platform. Bakın burada büyük bir şov yapmıyoruz. Bizim için tamamen farklı bir amaç taşıyor. Elbette Türkiye’deki temsilcilerimize destek için buradayız. Ama burada ürün tanıtmak istemiyoruz. Çok üstün özelliklere sahip kalıplarımız var. Bunu herkes biliyor, siz de biliyorsunuz. Daha geçtiğimiz ay en yeni gelişmeleri zaten Labelexpo’da duyurduk. Siz de derginizde yer verdiniz. Burada ise pazara yardımcı olacak fikirleri geliştirmek ve müşterilerimizle ya da müşterimiz olmayan matbaacılarla bunları konuşabilmek. Asahi çözümleri ile farklı neler yapabiliriz, bunları anlatmak. Kendi ürünümüzden ziyade bizim ürünümüzü kullanarak neler yapılabileceğini göstermek istiyoruz ve bu sebeple burada müşterilerimizi ağırlamak yerine biz fuar alanında geziyor ve matbaacıları standlarında ziyaret ediyoruz. Bakın fuar öncesi Türkiye’nin en önemli üreticilerinden biri olan Elif Plastik ile birlikte bir çanta bastık. Şimdi kalıbımızı anlatmak yerine bizim kalıbımızla basılmış bu çantayı size göstermek neler yapabileceğimizi ortaya koymak için çok daha etkili.”

“Biz Türkiye pazarını önemsiyoruz. Penta ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle ambalaj matbaaları için. İmeks Grup ile anlaşmamız ise dar en etiket baskı makineleri içindir. Her iki alanda da Türkiye, büyük bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak için de Asahi’nin yüksek teknolojisini kullanarak nasıl daha yüksek kaliteye ulaşabileceğimizi, anlatmak için buradayız.”

#AsahiPhotoproducts #Penta #İmeksGrup #AvrasyaAmbalajFuarı