Anasayfa » Ambalaj » Avrasya Ambalaj bünyesinde yer alan PrintPack Büyümesini Sürdürüyor
Avrasya

Avrasya Ambalaj bünyesinde yer alan PrintPack Büyümesini Sürdürüyor

Avrasya Ambalaj bünyesinde yer alan PrintPack Büyümesini Sürdürüyor

Aras Grup, Boettcher, Asahi, Dereli Graphic, matkim, Matset, Odak Kimya, Orhan Çakıl, Teknova, Uze Ambalaj, Yıldız A.Ş ve diğer önemli ambalaj makine ve malzemeleri tedarikçileri PrintPack bölümünde ve diğer salonlarda baskı konusunda önemli ürünler ve fikirler sergilediler.

AvrasyaAvrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Ambalaj Baskı Teknolojileri Oluklu Mukavva – Kağıt – Karton Ambalaj Üretim Teknolojileri Özel Bölümü Printpack ile fuar kapsamında katılımcılar, hedef kitleleri ile bir araya geldi. Ayrıca Avrasya Ambalaj Fuarı, Drinktech Eurasia, Food-Tech Eurasia, Sweettech, Dairytech bölüm ve eş zamanlı fuarları ile sinerjinin yükselmesine sebep oldu. Öte yandan 2017 yılında ilk defa ziyaretçilerini ağırlayan Food Safety Gıda Güvenliği, Hijyen ve Kalite Kontrol Teknolojileri Özel Bölümü ise meraklılarını ağırladı.

AvrasyaDergi olarak iştirak ve takip ettiğimiz alan ise elbette PrintPack oldu. Ambalajın baskı ve malzemelerine odaklanan bölüm, fuardan henüz 16 gün önce gerçekleştirilmiş Printtek fuarına rağmen büyük ilgi gördü. Aslında iddia edildiği gibi spesifik ve ayrı bir ziyaretçi kanalı olmadığını da tespitlerimiz arasına yazmak gerekir ki, kanaatimiz hem fuarın katılımcıları arasında yer alan önemli büyük matbaalarımız hem Avrasya Ambalaj Fuarı destekçisi derneklerin üyeleri hem de PrintPack ziyaretçileri daha fazla matbaa odaklıydılar ve PrintPack katılımcılarının hepsi fuardan mutlu ayrıldılar, gibi görünüyor.

Global araştırmaların da gösterdiği gibi tüm dünyada ve tabii Türkiye’de de basım endüstrisinin en çok güçlenen ve büyüyen alanı olan etiket ve ambalaj bu fuarla gücünü gösterdi. Fuarda yer alan bazı önemli tedarikçilerimiz ve ürünlerine ilişkin toparladığımız bilgileri ilerleyen haberlerimizde inceleyebilirsiniz.

#AvrasyaAmbalajİstanbulFuarı #Ambalaj #PrintPack #ArasGrup #Boettcher #Asahi #DereliGraphic #matkim #Matset #OdakKimya #OrhanÇakıl #Teknova #UzeAmbalaj #YıldızA