Anasayfa » Aktüel » Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Ekibi İtalya’daydı

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Ekibi İtalya’daydı

Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (ASD) “2017 yılı ilk 9 aylık İhracat ve İthalat Değerlendirme Raporu”na göre; Türkiye’nin en fazla ihracat yaptığı ülkeler arasında ilk 10’a giren İtalya’da, 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında eş zamanlı olarak gerçekleşen ipack-ima – PRINT4ALL- MEAT TECH- Intralogistica – Plast Fuarlarında temsil edilen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’na hem ziyaretçilerin hem de katılımcıların yoğun ilgisi vardı.

Sektör profesyonellerinden yoğun ilgi…

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ekibi, fuarın yurt dışı pazarlama faaliyetleri kapsamında Mayıs ayında İtalya’da hazır bulundu. Hem İtalya’dan hem de yakın coğrafyadan gelen sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi ile 31 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleşecek fuar için önemli tanıtım çalışmalarına; hem dijital platformda hem de Fiera Milano-Rho Fuar Merkezi’ne giden Metro – Kırmızı Hat M1 üzerinde reklam alanları ile binlerce profesyonele ulaşarak, en yüksek farkındalık düzeyinde devam etti.

Avrasya Ambalaj Fuarı proje ekibi, Ambalaj Sanayicileri Derneği yetkilileri ve Reed Exhibitions’ın İtalya ofisi ile birlikte İtalya’nın önde gelen odaları ve ticari kuruluşlarıyla toplantılara imza attı. Bölgenin en önemli gıda ve gıda dışı konularında öncü birlikleri, federasyonları ve dernekleri ile bir araya gelen ekip, Türkiye ambalaj sektöründe yaşanan gelişmeleri anlattı. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın önemini sektör profesyonelleriyle paylaşarak 2018 fuarı kapsamında gerçekleştirilecek yeniliklerden de bahsetti.

Uluslararası Buluşmanın adresi Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hızı, fiyatı ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarından önemli bir pay aldığının farkındalığıyla Reed Tüyap Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde düzenlenen ve sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Üreticileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini alan fuar; 2018 yılında 14 salonda bin 200’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğini, 60 binin üzerinde ziyaretçisi ile buluşturmayı hedefliyor.

 

#ReedTuyap #AvrasyaAmbalaj #PackagingEurasia #DelalCerimli #Ambalaj #PrintPack