Anasayfa » Baskı Sonrası » Avrupa’daki İlk Scodix Kurulumu Yapıldı

Avrupa’daki İlk Scodix Kurulumu Yapıldı

Scodix-Foil-makineDijital gelişim çözümlerinde grafik sanatları endüstrisinde market lideri olan Scodix, Avrupa’daki ilk dijital yaldız makinesinin kurulumunun yapıldığını duyurdu.

Scodix, 10 Kasım’ da, Almanya’nın Neuss şehrinde, Düseldorf’un 10 km uzağında, düzenlemiş olduğu Open House organizasyonuyla Avrupa’daki bütün iş ortaklarının ve müşterilerinin katılımıyla OFT GmbH genel merkezinde tanıtımını gerçekleştirdi.

Avrupa’da sektöre öncülük eden 150’den fazla iş ortakları ve partnerleri Scodix Yaldız İstayonununda yeni iş fırsatlarını yakalama imkanına sahip olduğunu gösterdiler.

OFT GmbH Kurucusu Thomas Glasder; “Bu etkinlik, çok yönlü firmaları hedef almış olup, Avrupa’nın tamamındaki talepkâr müşterilere yeni bakış açısını sunmuştur. Kısa ve orta tirajlı işlere ilişkin kabiliyetlerin önceki iş dönüşleri beklentilerinin geçmişte kaldığını bizzat göstermiş olduk. Bu muhteşem değişim anımızı, siz seçkin misafirlerimizle, şirketimiz sınırları içerisinde resmi açılışımızı yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Mabeg Systems GmbH şirketinin Pazarlama müdürü Daniel Burkhardt de cümlelere şu şekilde devam etti: “Yapılan sunum sayesinde geleneksel analog ve maliyetli uygulamaların nasıl Scodix’e adepte edileceği ve katma değerli hale getirileceğini açıkça görmüş olduk. Kişiselleştirmenin olası faydalarının her zaman eklenmesiyle birlikte Scodix Foil müşterilerine bir yeni dizi hizmet etmeyi teklif etmektedir ki Scodix Foil’i sektörümüze sunmaktan mutluluk duyuyorum.”

Scodix EMEA Başkan Yardımcısı Stijn Simoens de şu açıklamayı yaptı: “Scodix Dijital Gelişimleri adeta çocuksu ruhla gördükleri şeye inanmıyormuş gibi dokunma ve hissetme efektlerini ortaya çıkartmaktadır. Yaldızın çekici ve parlak gücünü de eklendiğinde, alınan yanıt büyüleyicilik olmaktadır. OFT GmbH, EMEA bölgesinde saygı duyulan ve tanınan yenilikçi, sahip olduğu eşi benzeri bulunmaz kadrosuyla müşterilerinin test limitlerini zorlama konusunda isteklidir. Başarıyı nasıl tanımlarsanız tanımlayın ama bu etkinlikte bütün amaçlara ulaşıldı.”

Scodix’in yeni dahili modülü olan Ultra Pro Graph Expo 15, Chicago, ve IGAS, Japonya fuarlarında tanıtıldı.

OFT yan kuruluşu olan Die Druckveredelung Köch und Glasder, Avrupa’nın en prestijli markalarına hizmet verirken, hem sıcak hem de soğuk yaldız imkanı sunan yaldız teknolojisinde dünyanın önde gelen uzmanlarından ikisi kabul edilir.

2015 yılının başlarında OFT ilk Scodix Ultra Pro makinesini satın aldı ve Scodix Yaldız özelliğinin eklenmesiyle birlikte dünyada profesyonel olarak, tirajdan bağımsız yaldız baskısı yapan ilk şirket oldu.

Scodix-Foil-görselScodix Foil, patenli yaldız yapma süreçlerini kullanarak, profesyonel sonuçları dijital olarak sunabilmektedir ki; bu da konvansiyonel metotlarla eşleşmektedir ve geleneksel sıcak veya soğuk yaldızın kalite standartlarını aşmaktadır. Scodix Foil, verimli bir şekilde altın, gümüş, bronz ve fazlasını kolay kullanma imkanını firesiz kullanma imkanı sağlamaktadır.

Firmanın şirket bünyesindeki kullanımında, kartvizit, broşür, dergi kapağı yada herhangi bir proje için maliyetleri daha efektif kullanılmasına imkanı sağlamaktadır. Birçok kişinin inanışına göre Scodix yaldız pazarda başarılı olacaktır.

Bu duyarlılık, 2015 yılının başında Graph Expo Must See olarak isimlendirilen sektöründe uzman kadrosuyla bağımsız olarak desteklenmiştir.

OFT GmbH, 15 yılı aşkın süredir soğuk yaldızın en yenilikçi teknolojisinde eşsiz bir deneyim ortaya çıkarmıştır. The OFT GmbH Soğuk Yaldız uygulaması 1999 yılında Stephanie Köch ve Thomas Glasder tarafından kurulmuş, örnek kalıp ve sipariş süreçlerinde alanında ileri düzeyde gelişimlerinden sorumludurlar. Aynı yönetim altında, aynı lokasyonda, “Die Druckveredelung Köch und Glasder GmbH” olarak kabartma baskı sektöründe talep edilen ihtiyaçları karşılamaktadırlar. Bu ikili birleşme soğuk yaldız ve soğuk kabartmanın hızlı ve düşük maliyetli çözümler oluşturması mümkün olacaktır. 2010 yılında, Cast ve Cure hologram hizmetleriyle birlikte sektöründe ilk kompakt yaldız üreticisi olmuştur. Bunlara ek olarak, OFT GmbH ileri düzeyde farklılaştırma ile özel basılmış efektler sunarak müşterilerinin projelerini ön plana çıkarmalarına destek olmaktadır.

Scodix Ltd. grafik sanatları endüstrisi için dijital gelişim makinelerinin lideri olarak üretici firmalara, müşterilerine katma değerli işler sunabilmesi için kurulmuş sektöründe lider bir şirkettir.

Şirketin dijital makineleri ve Scodix SENSE ™ grafik iletişimlerini baskılı ürün olarak ortaya çıkarılmasını, yüksek kalite ve eşsiz baskı yeteneklerini sunmaktadır.