Anasayfa » Dijital » B2 Ebatta Tam Potansiyel!

B2 Ebatta Tam Potansiyel!

Komori Impremia IS29, Lithrone G29 ve  TruepressJet520HD ile teknolojide rest çekti.

BURHAN KUTURMAN – Komori International Avrupa 5- 6 Ekim tarihlerinde B2 ölçüsüyle baskıda tam potansiyel konulu katılımın serbest olduğu 2 günlük bir program düzenliyor. Komori; ziyaretçilerin son teknolojiyi ve özellikleri tamamiyle farklı 3 baskı makinası ile canlı olarak deneyimleyecekleri ve keşfedecekleri bu etkinlik boyunca, Screen ile işbirliği yapacak.

Komori Impremia IS29, dijital UV inkjet

Drupa 2016 fuarında satışına başlanan Impremia IS29 dijital baskıda birçok kullanıcı tarafından  arzu edilen katmanlara basılacak olan malzemeye  baskıya uygun kaplama  atmadan baskı yapabilmesiyle alkışla karşılandı. Impremia IS29 geniş ölçekte kağıt ve diğer materyal çeşitleri ve boyutlara uygundur. Ofset ve inkjette olduğu gibi özel aşamalar olmadan ve aynı kalitede basmaya elverişlidir. Ayrıca tek veya çift taraflı yüksek kaliteli baskıya imkan sunar. Makastan makasa kağıt transfer aparatı yüksek verimlilikte çalışır. LED UV sistemi tek geçişte çift taraflı baskıyı mümkün kılar. Baskıdan hemen sonra küçük miktarlarda farklı maddelere ve kısa dönüşümlere imkan vererek  iş baskı sonrasına iletilebilir.

GL-529+C_DelYeni Komori Lithrone G29, offset H-UV

Lithrone G29 Drupa 2016’da tanıtıldı ve ilk sahnesini şimdilerde Komori Avrupa Grafik Merkezinde alıyor. Beş renkli olan bu makine; Lak ve uztalımış çıkış kısmından oluşuyor. Son sistemlerle üretilmiş olmanın verdiği yüksek verimlilik H-UV baskı ile ağır ve hafif ince gramajlarda kendini ispat edecek. Bu makine yüksek baskı kalitesini maksimum baskı hızında dahi sürdürebilmektedir. PQA-S V5’nın 4K kamerası yüksek renk doğruluğu ile birlikte doğru renk kontrolü sağlar. Hızlı kalite kontrol sağlayan PDC-SX (Spektral Baskı Yoğunluğu kontrolü) ve çizgi üzeri renk kontrolü sağlayan PQA-S V5 modelleri yüksek kalite ve verimlilik sağlar.

Screen Truepress Jet520HD, bobin beslemeli inkjet baskı makinesi

Screen-Truepress-Jet-520HD_resizedTruepress Jet520HD’e göre Komori ziyaretçilerinin Amstelveen’de yüksek hızlı bobin beslemeli inkjet baskıyı denemesine izin verecek. Yüksek hızda yüksek kalite(120 m/dk) ile  pigment bazlı baskı yapabilir. Kitap, katalog ve doğrudan mail gibi ticari baskı uygulamaları için mükemmeldir.

Sistem Komori’nin yüksek performanslı ofset baskılarını tamamlayacak ve matbaaların müşterilerinin kısa vadeli baskı ihtiyaçlarına esnek cevaplar vermelerini sağlayacaktır

Yeni sayfalar açın

Komori, baskı potansiyelini müşterileriyle birlikte sadece ofset baskıda değil aynı zamanda dijital baskı sistemleri, baskı sonrası makineleri malzemeler ve ekipmanlar içinde genişletiyor. Komori müşterileri kendisi ile ofseti dijital baskı ile bağlayarak; sektörde çözüm sağlayıcı bir firma olarak yeni sayfalar açabilecek.

#Komori #Screen #DijitalBaski #Ofset #matbaa #ArasGrup