Anasayfa » Aktüel » Bak-On Mümessillik En İyi İkinci Distribütör

Bak-On Mümessillik En İyi İkinci Distribütör

Trelleborg başkanı Dario Porta’nın 100 bayi arasında 2. sırada yer verdiği Bak-On Mühendislik için, şirket kurucuları Tacettin Varol ve Fuat Tosun’u davet ederek plaketlerini verdi.

Baskı blanketi denilince hemen herkesin ittifakla söyleyeceği ilk marka Vulcan’dır. Buna bir çok kez bizzat şahit olduk. Vulcan markasının Türkiye Temsilciliğini sürdüren Bak-On şirketi de dergimizin geçmiş yıllarda düzenlediği matbaacı memnuniyet anketlerine dayanan Zirvedekiler çalışmasında 2010, 2011 ve 2012 yıllarında üç kez üst üste En İyi Blanket Tedarikçisi seçilmişti. Bak-On Mühendislik’in Vulcan tedarikçisi olarak yine geçtiğimiz yıllarda üretici şirket Trelleborg tarafından başarılı tedarikçiler arasında bulunarak ödüllendirildiğine dair haberleri de sizlerle paylaşmıştık.

Şirkete son ödülü Global çapta en iyi ikinci Vulcan distribütörü olarak drupa 2016 fuarı sırasında düzenlenen distribütör toplantısında verildi ve Bak-On’un Vulcan’ın haklı şöhreti ve kalitesine paralel başarısı bir kez daha ispatlandı.

Dünya çapında 100’ü aşkın distribütör ve bayinin katılımı ile yapılan toplantı 2 Haziran akşamı drupa Tulip Inn Hotel’de gerçekleşti. Baskı blanketi alanında en büyük üretici olan Trelleborg’un , VULCAN temsilcileriyle bir araya geldiği gecede satış hacmi ve işbirliği dolayısıyla en başarılı 5 distribrütöre plaket takdim edildi. Trelleborg başkanı Dario Porta’nın 100 bayi arasında 2. sırada yer verdiği Bak-On Mühendislik için, şirket kurucuları Tacettin Varol ve Fuat Tosun’u davet ederek plaketlerini verdi.

Bak-On Mühendislik aynı zamanda 22 yıllık VULCAN temsilciliği ile Trelleborg grup bünyesindeki en eski bayiler arasında bulunmakta. Türkiye ofisi olarak birçok blanket serisinin geliştirilmesine veya üretilmesine de  katkı sağlayan  Bak-On Mühendislik 40’dan fazla blanket serisini stoklarında bulundurarak matbaaların tüm talep ve beklentilerine cevap verebilecek donanıma sahip bir ekip konumunda. Son 2 yıl dahilinde blanket çıta üretimi ve ihracatına da yönelen Bak-On Mühendislik’te, çelik çıta üretimi, Baskı Makinesi üreticilerinin tayin ettiği standartlarda yapılarak Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor.

#BakOn #Vulcan #Blanket #Trelleborg #TacettinVarol #FuatTosun #sarfMalzeme #ofset #matbaa #baski