Anasayfa » Aktüel » BASEV Eğitime Katkısını Sürdürüyor

BASEV Eğitime Katkısını Sürdürüyor

basev_yemek_11_15-(2)Basım Sanayii Eğitim Vakfı, mesleki eğitime katkısını sektör mensuplarının destekleri ile artırarak sürdürüyor.

BASEV’in 2015 yemeği, gelenekselleşen Tekne Gezisi’ni geride bırakarak bu yıl Moda Deniz Kulubünde gerçekleşti. Yemekli toplantıya BASEV Eğitim Sponsorları damga vurdu. Matbaacılardan tedarikçiler çok sayıda sektör mensubunun katıldığı yemekte konuşan Vakıf Başkanı Sermet Tolan, Vakfın tüm sponsorlarını tek tek sayarak teşekkür etti. Vakfın çalışmaları konusunda da kısaca bilgi veren Tolan, bilahare Eğitim Komitesi ve burslardan sorumlu mütevelli Ayşe Umur’u sahneye davet etti. Umur, eğitim sponsorlarından toplanan yardımlarla gerçekleştirilen destekleri anlattı. Vakfa eğitim bursu desteği veren tüm sektör temsilcilerini teker teker sahneye davet eden Umur, tüm destekçilere plaketlerini verdi. BASEV kanalıyla öğrenci bursları veren diğer eğitim desteklerini sürdüren şirketler arasında

Acar Basım, Ege Basım, Sade Ofset, Sena Ofset ve Tunç Matbaa gibi matbaaların yanı sıra Aras Group, Dereli Graphic, Dyo Matbaa Mürekkepleri, Grensan, Heidelberg, hubergroup, Matset, Met Etiket, Met Kağıt, Odak Kimya, UPM gibi tedarikçiler de bulunuyor. BASEV eğitim sponsorlarının tam listesine ve eğitim sponsoru olma imkanlarına Vakfın web sayfasından ulaşılabilir.

basev_yemek_11_15-(1)BASEV yemeği bu sene 250nci yılını kutlayan hubergroup’un Türkiye Ofisinin sponsorluğunda gerçekleşti. Yemek öncesi bir konuşma yapan hubergroup Türkiye Yönetim Danışmanı ve Şirket Ortağı Fatma Özgün Apaydın, şirketlerinin uzun geçmişinin geleceğine bir yansıma olacağını, söyledi ve tüm sektör mensuplarına teşekkür etti. hubergroup Türkiye, Tüm BASEV davetlileri için WWF Doğal Yaşamı Koruma Derneği kuruluşuna bağışta bulundu ve bağış sertifikalarını da yemek sonrası katılımcılara dağıttı. Apaydın’ın ardından mikrofonu alan hubergroup Türkiye Genel Müdürü Fatih Özgün de tüm katılanlara ve 250nci yıl ile iylgili olarak yapılan tüm tebriklere teşekkür etti.

Yemek akşam geç saatlere kadar sürdü. Biz de bu yıl yemek organizasyonunu denizden karaya taşıyan BASEV’i yarıdan fazlası Avrupa yakasında işyerine sahip olan ve Avrupa yakasında yaşayan bir endüstrinin mensubu olarak bir sonraki kara buluşmasının Avrupa yakasında ve trafikten muzdarip olunmayacak bir mekanda olması temennisi ile tüm çalışmalarından dolayı matbaa&teknik dergisi olarak şükran ve tebriklerimizi sunuyoruz.