Anasayfa » Baskı Yönetimi » Baskı İşlerinizde PRISMA ile Kontrolü Ele Alın

Baskı İşlerinizde PRISMA ile Kontrolü Ele Alın

Baskı ortamlarında maliyetlerin ve yatırımın geri dönüş sürelerinin artmasıyla birlikte, üretim iş akışınızın tamamının etkili bir şekilde yönetilmesi gereklidir. Müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için salt güvenilirlik yetmiyor; onlara, birden fazla tedarikçiye hizmet veren ekipmanlarını sürekli olarak optimize etmenin yollarını da sunmanız gerekiyor.

Canon olarak biz; ticari baskı, kitap baskısı, direkt e-posta ve mali işlem belgesi baskısına yönelik son derece verimli, yüksek performanslı bir iş akışı ve çıktı yönetimi sistemi olan Océ PRISMAproduction® ile üretimi merkezi hale getirip güçlü bir şekilde kontrol ederek, tüm uygulamalar üzerinde tam denetim kuruyoruz.

Bora Şar, Canon Türkiye İş Çözümleri Ürün Geliştirme Müdürü

ÜRETİMİNİZDE KONTROLÜ ELE ALIN

Artan uygulamalar ile işler daha da karmaşık hale geliyor. Veri güvenliği taleplerindeki artışla ve çok daha geniş hazırlama ve sonlandırma seçeneklerine ihtiyaç duyulmasıyla birlikte, iş akışlarındaki her işlem için tam denetim sunan bir sisteme ihtiyaç doğuyor. Océ PRISMAproduction sunucusu, tam kontrolü elde tutmayı ve kullanımı iyileştirmeyi sağlayan optimum çözümü sunar.

ESNEKLİĞİ MAKSİMUM DÜZEYE ÇIKARTIN

Pazardaki taleplerin hızla değişmesi sonucunda, üretim baskısı tesislerinin olabildiğince esnek hale gelmesi gerekiyor. Océ PRISMAproduction sunucusu modüler ve ölçeklenebilir yapısı ve bağımsız seçenekleri kolayca yapılandırması ile kullanıcılarına yüksek esneklik sağlarken, gerektiğinde ek işlev ve performans özellikleri ekleyerek bir yandan bugünün taleplerini karşılarken, gelecekteki taleplere karşı da hazır olma olanağı sunuyor.

GERİ DÖNÜŞ SÜRELERİNİ KISALTIN

Sürekli yeni uygulamalar eklendiği için baskı yapılabilecek zaman daralıyor ve geri dönüş sürelerini kısaltmak giderek daha önemli bir ihtiyaç haline geliyor. Océ PRISMAproduction, baskı öncesi hazırlık ve veri dönüştürme/iyileştirme aşamalarından sayfa oluşturmaya ve hatta baskı sonrasındaki süreçlere kadar iş akışındaki her adımı tam otomatik hale getiriyor. Bu özelliğiyle baskı sağlayıcıların teslimat tarihlerine uymalarına ve işlerini karlı bir şekilde büyütmelerine olanak tanıyor.

ÜRETİM MALİYETLERİNİ AZALTIN

Bilindiği üzere verimlilik arttıkça üretim maliyetleri düşer. Océ PRISMAproduction, maliyete duyarlı geniş bir işlem aralığında verimliliği artırır ve yüksek hacimli bir üretim baskısı çözümü sunar:

  • Pahalı uygulama değişiklikleri gerekmeden ön baskı formlarını ortadan kaldırın.
  • Çok az hacimli işlerde bile son işlemden geçirme ekipmanından daha iyi faydalanın.
  • Tedarikçinin patentli formatları da dahil geniş bir veri tipi aralığında baskı üretimi yapmanın verimli bir yolunu sunun.

#Canon #BoraSar #PRISMA #BaskiKontrol #BaskiYonetimi #OcePrismaProduction

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*