Anasayfa » Baskı Sonrası » Baskı Öncesi ve Sonrası

Baskı Öncesi ve Sonrası

Mitra A.Ş’den Kamil Polat, şirketinin fuar ile ilgili planlarını anlatırken “Printtek 2013, baskıdan ziyade baskı öncesi ve sonrası ile anılacak bir fuar olacak bizim için”, diyor. Baskı sonrasında çok geniş bir ürün gamına sahip olduğunu bildiğimiz Mitra’nın baskı öncesinde de Cron ile önemli bir satış rakamına ulaştığını biliyoruz. Polat, fuarla ilgili olarak şunları söylüyor: “Özellikle değer katıcı ve ekonomik ürünlerimizi bu fuarda tanıtmaya karar verdik. Bu nedenle baskı öncesinde konvansiyonel CtP’ler, baskı sonrasında da tel dikişten, PUR sistem kapak takmaya kadar birçok ürün ile ziyaretçilerimize demo imkanı sunacağız.

En son 2005 yılında bu kadar geniş katılım ile gerçekleştirilen Printtek fuarını güzel bir satış grafiği ile kapatmıştık. Bu fuarda ise çok daha fazla adette ve türde makine ile katılacağımızı hesaba katarak en az 2005 yılındaki kadar iyi bir grafik yakalayacağımızı düşünüyoruz.”

Mitra A.Ş Standında Neler Bulacaksınız?

“Son 3 senedir çok büyük aşama kaydettiğimiz ve toplamda 40 ünite gibi kayda değer bir başarı elde ettiğimiz Cron’u iki adet konvansiyonel tip ctp sistemi ile tanıtmayı planlıyoruz.

On-line kurulacak sistemlerimizle tüm aşamaları birebir inceleme fırsatını bulacağınız demolarımızı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Baskı konusunda, alanının lider markası Sakurai’ nin hem tam tur hem de yarım tur serigrafi makinelerini sergileyeceğiz. Yıllardır tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok iyi bir satış grafiğine sahip Sakurai’ nin standda büyük ilgi göreceğinden şüphemiz yok.”

Baskı Sonrasında Geniş Bir Sergi

“Baskı sonrasına geldiğimizde ise çok geniş bir ürün yelpazesi ziyaretçileri bekliyor olacak.

Purple Magna’ nın katlama, üç ağız bıçak, sert kapak taslama ve pencere yapıştırma makinelerini sergileyeceğimiz bu bölümde, NewbindEX’ten PUR ve sıcak tutkal sistemli kapak takma makinesi, Purlux yarı otomatik tel dikiş makinesi, Guowei giyotinler ve Maker marka dijital firmalarına yönelik kapak takma, selofan ve katlama makinelerini ziyaretçilerimizle buluşturacağız. Tüm bu ürünlerin ortak noktası, işlevsel ve değer katıcı olmalarının yanı sıra ekonomik yatırımlar olmalarıdır.”

Ve Diğerleri  

“Sergileyeceklerimiz ürünler kadar sergilemediğimiz ilgi çekeceğini bildiğimiz ürünlerimiz olan; Mitsubishi tabaka ve web ofset baskı makinelerini, Melzer RFID etiket ve akıllı kart üretim sistemleri, 2013 yılı içinde Türkiye’de pazarlama faaliyetlerine başladığımız Mitsubishi oluklu üretim ve baskı sistemleri, Yoco otomatik şekilli kesim ve yaldız baskı makineleri, Purlux mücellit makineleri ve Chaint kağıt paketleme sistemlerini de unutmamak gerekiyor.

Bu ürünlerin de sergilenen ürünler kadar ilgi çekmesi için gereken hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm bu nedenlerin ışığında, 2005 yılının da üzerinde bir satış grafiği bekliyoruz bu fuarda.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*