Anasayfa » Baskı Sonrası » Baskı Sonrası Makine ve Malzemeleri İçin Turkuaz’ı Ziyaret Edebilirsiniz
Turkuaz

Baskı Sonrası Makine ve Malzemeleri İçin Turkuaz’ı Ziyaret Edebilirsiniz

Turkuaz Matbaa Malzemeleri ve Kimyevi Maddeler Ticaret Ltd. Şti. Printtek 2017 fuarına 3. Salon 303 nolu stantta katılıyor. Ağırlıklı olarak baskı sonrası makine ve malzemeleri tedariği yapan şirketin kurucu ve yöneticisi Savaş Bilecikli, aşağıda sıraladığı ürün portföyü ile ilgilenen tüm matbaacıları kaliteli ve iyi bir hizmet alabilmeleri için 3. Salon 303 no’lu standa davet ediyor. Bilecikli, sergilenecek ürünlere ilişkin şu bilgileri paylaşıyor:

“Turkuaz olarak baskı sonrası makinalarının temsilciliğini ve bu makinalarda kullanılan kağıt ve plastik bantların/şeritlerin satışı konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Ürün yelpazemizin önemli bir kısmını tabaka ofsette basılan etiketlerin bitirme grubu ile ilgili makinalar oluşturmaktadır. Bu makinalar hem nihai ürüne standardizasyon getirmekte , hem de zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır.

Kuşe kağıt etiketleri otomatik olarak kesme ve kuşaklama makinaları (Blumer) ve bu makinalarda kullanılan şekilli bıçaklar (Stamfag),

IML etiketlerin ayıklama makinaları (Kawahara),

Manuel olarak çalışan kuşaklama makinaları (Akebono),

Otomatik olarak çalışan kuşaklama makinaları (Bandall),

Gerek kağıt ürünleri için, gerekse kalın karton veya plastik tabakalar için sayma makinaları ve tabaka ofset ya da kesim makinalarına bağlanabilen şerit atma makinaları (Vacuumatic)

Kuşaklama makinaları için kağıt ve plastik bantlar  ile satım ve şerit atma makinaları için kağıt bantlar sürekli olarak satışını yaptığımız ürünlerdir.

Diğer tarafta ise Amerikan cilt yapma ve sert kapaklı cilt yapma ile ilgili makinalar bulunmaktadır.

Manuel ve yarı otomatik kapak hazırlama, kapak kenarı kapatma , kitap bloğu hazırlama, kapak takma ve presleme / muhat makinaları (Schmedt),

Köşe yuvarlama ve indeks (fihrist) kesim makinaları (Karl-Traenklein),

Otomatik sert kapak taslama, otomatik sert kapak takma, foto kitap ve panaromik kitap hazırlama makinaları (Photobook Technology)

Otomatik pilyaj yapma ve katlama, fleksi kapak yapma, kutu-dosya-zarf yapıştırma makinaları (Petratto),

Dergi, katalog, broşür poşetleme makinaları (Minipack Torre)

Bunun yanında kutu yapıştırma makinalarına monte edilebilen ve yapıştırma kulağını “temizleyen”, plazma makinalarının satışını yapmaktayız.”

“Sizleri TÜYAP Printek Fuarında 3. Salon 303 no.lu standımızda görmeyi arzu etmekteyiz.”

#Printtek2017 #Turkuaz #BaskıSonrası #SavaşBilecikli #Blumer #Kawahara #Schmedt #Vacuumatic #Stamfag #Akebono #Bandall #MinipackTorre #PhotobookTechnology #Karl-Traenklein