Anasayfa » Ambalaj » Baskının Geleceği Burada

Baskının Geleceği Burada

Asahi Photoproducts olarak bizim için önemli olan baskının, özellikle de flexographic baskının geleceği. Hedefimiz, flexo üretimin verimliliğinde köklü bir iyileştirme yaparak flekso matbaaları desteklemek. Ve bunu pek çok şekilde yapıyoruz!

Dr. Dieter Niederstadt, Teknik Pazarlama Müdürü, Asahi Photoproducts

Benzersiz Clean Transfer Teknolojimizde özel olarak tasarladığımız polymer kimyasalı kullanılıyor. Bu da flekso matbaacılarının, marka sahiplerinin istediklerini sunmasına (daha hızlı, daha iyi) ve yine de iyi kâr elde etmelerine imkân sağlıyor. Burada önemli olan, Clean Transfer Teknolojimizin baskı çalışma süresini yönlendirebilmesi. Çalışma süresinin %25’den %50’ye ve daha yukarıya çıktığı durumlar gördük. %33 ve daha yüksek Toplam Ekipman Verimliliğinde çalışırken teknolojimizi kullanan şirketler olduğunu da görüyoruz. Bu da kârlı iş hacminde %33 artış anlamına gelebiliyor. Gateway Packaging Company ve daha pek çok şirkette durum bu.

Ama hepsi bu kadar değil. Flekso alanında gerçekleşen bir başka devrim de sabitlenmiş renk paleti baskısı. Sabit renk seti kullanımında dört mürekkep yerine yedi mürekkep kullanımının benimsenmesinde giderek artış olduğunu, spot mürekkep ile işler arasında maliyetli ve zaman alan yıkama işlemine olan ihtiyacın neredeyse ortadan kalktığını görüyoruz. Neredeyse her şeyi bu sabit mürekkep seti ile çalıştırıyoruz ve işin daha hızlı ve genellikle daha kaliteli ilerlemesini izliyoruz. Böylece müşteriniz için tasarruf sağlıyoruz ve siz de daha fazla kar elde ediyorsunuz. Uzmanlarımız bu konuda size yardımcı olabilir!

Bunlar, Asahi’nin gelecekte güçlü ve kârlı bir işletme geliştirmenize yardım edebileceği yollardan yalnızca ikisi. Daha az iş yapan şirketler büyük şirketler tarafından piyasadan siliniyor. Büyük şirketler baskın geliyor, küçük şirketler ise boşlukları dolduruyor. Güçlü olan ayakta kalıyor. Bizim şirketimiz, büyüklüğü ne olursa olsun tüm baskı firmalarının geleceğe yönelik düşünmelerine yardım etmeye, yalnızca ayakta kalmalarına değil aynı zamanda gelişmelerine de odaklanıyor.

Bizimle görüşebilirsiniz!

 

#Asahi #DieterNiederstadt #Flekso #CleanTransferTeknoloji #FleksoKalip #FotopolimerKalip