Anasayfa » Aktüel » BASMEN , Yeni Yılı Büyük Kulüp’te Karşıladı

BASMEN , Yeni Yılı Büyük Kulüp’te Karşıladı

cemal_halaman_BASMENTürkiye’nin en köklü sivil toplum örgütü olan Basım Mensupları Derneği ( BASMEN ) geleneksel yeni yıla merhaba toplantısını 16 Aralık günü Caddebostan Büyük Kulüp’te gerçekleştirdi.

Endüstrimizin önemli matbaacılarının ve tedarikçilerinin bir araya geldiği geceye 100’e yakın davetli katıldı. Davetlileri BASMEN Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Halaman bizzat karşıladı.

Geleneksel toplantının sektör için kaynaşmaya vesile olduğunu vesile olduğunu söyleyen Halaman, “Günlük iş stresi ve yoğun tempo ile unuttuğumuz ve imkan bulamadığımız tanışma, kaynaşma, sohbet etme, paylaşma ve benzeri çok daha önemli konuları bu tip organizasyonlar sayesinde yapabiliyoruz”, dedi. Halaman, dergimize yaptığı kısa açıklamada “BASMEN Yönetim Kurulu Başkanı olana kadar işimizle meşgul olmaktan piyasadaki dostlarımızı tanıma fırsatı bulamamıştım. BASMEN başkanlığı sayesinde sektörümüzdeki meslektaşlarımızın ne kadar görgülü, seviyeli, değerli insanlar olduğunu keşfettim, bu sebeple BASMEN’in bu toplantılarını çok önemsiyorum. BASMEN olarak bu kaynaşma ortamını sağlamış olmaktan da onur duyuyorum. Tüm misafirlerimize katılımları için teşekkür ediyorum”, dedi.

Toplantıyı kısa bir konuşma ile başlatan Halaman, İstanbul’da yaşamanın ve çalışmanın zorluklarından dem vurarak “Bu büyük şehrin yoran trafiği, işimizin stresi ve aramızdaki uzak mesafeler nedeniyle yapamadığımız sohbetleri bu tip toplantıları vesile kılarak yapmak için buradayız. Amacımız sadece aramızdaki dostluğu pekiştirmek, günlük hayatın koşuşturması dışında rahatça sohbet edebilmek. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum”, dedi.

basmen_01_15_3BASMEN’in geleneksel toplantısı geç saatlere kadar keyifli sohbetler ve eğlence ortamı ile devam etti. Bu vesile ile biz de matbaa&teknik Dergisi olarak tüm okuyucularımızın yeni yılını tebrik ediyoruz.