Anasayfa » Aktüel » Bilgitaş Bilişim 500’de de Zirvede

Bilgitaş Bilişim 500’de de Zirvede

Bilgitaş’ın İnterpromedya tarafından yapılan 2011 yılı İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda elde ettiği Çevre Birimleri Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi kategorisi birincilik ödülü, 16 Temmuz 2012’de yapılan törende Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan’a takdim edildi.

Dünyanın önde gelen fotokopi, yazıcı ve dokümantasyon çözümleri üreticilerinden Japon KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye distribütörü Bilgitaş, şirketlerin net satış gelirlerine göre sıralandıkları Bilişim 500 genel sıralamasında da ilk 100 firma arasında yer aldı.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil konu ile ilgili, “Bilişim 500 kapsamında Türkiye bilişim sektörünün en prestijli ödüllerinden birine sahip olmaktan çok mutluyuz. Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin araştırma sonuçlarına göre Bilgitaş  KYOCERA ürünleri ile 2011 yılı Türkiye fotokopi pazarı lideridir. Türk Basım Endüstrisi’nin En Beğenilen Markalarının belirlendiği Zirvedekiler 2012 araştırmasında KYOCERA’nın yılın en beğenilen ofis makineleri kategorisinde birinci olması  pazar liderliği başarımızı pekişmiştir. KYOCERA’nın bağımsız araştırma ve test laboratuarı BERTL’ın Bahar 2012 ‘’Yılın Ofis Ürün Gamı’’ ödülünü ve tarafsız test merkezi Buyers Laboratory LLC (BLI)’nın  2012 Kış Seçimi ödülünü alması müşterilerimize en iyi değere üstün performans ve güvenirlik vaadimizi  gerçekleştirdiğimizin bağımsız kurumlarca da onaylanmasıdır. Kuruluşumuzun 30. yılında  Bilgitaş ve KYOCERA’nın Türkiye ve  yurtdışında elde ettiği başarılar, ödüller gurur verici.” şeklinde görüşlerini açıkladı.