Anasayfa » Ambalaj » BOBST ICE Europe 2017’deydi

BOBST ICE Europe 2017’deydi

Özel bir converting etkinliği olan ICE Europe, BOBST üretim süreç uzmanlarının ziyaretçilere, işlevsel baskı altı malzeme mükemmelliğine yönelik ürün ve hizmetlerini sergilemesi ve örnekler sunması için ideal bir platform oldu.

Mevcut bilgiye dayanarak BOBST’un Avrupa’daki Yetkinlik Merkezlerinde üretilen numuneler, baskı altı malzeme işlevselliklerini arttırmayı amaçlayan katma değerli uygulamalar üretti ve ekipmanın küresel piyasa talebini karşılama becerilerini yansıttı.

Bunlar arasında vakumlu bobin kaplama ve metalize süreçleri yer alıyor: gelişmiş metal yapışma teknolojisindeki en son AluBond® yeniliklerinden AIOx clear high bariyer filmlerin üretimi ve dönüştürülmesi sürecine ve  ünlü SelectMet®  sistemi ve DarkNight®  süreci de bu kapsamda ele alındı.  Dünyanın en yüksek üretkenlik seviyesine sahip olan metallizer’ı yeni K5 EXPERT hakkında bilgiler de sunuldu.

BOBST_pr17001_BOBST-ROTOCOAT

Sunulan çözümler yüksek performanslı baskı altı malzemelerine talepteki artışı ön plana çıkaracak (Örneğin; vernikli alüminyum folyolar, kaplanmış ve bariyerli filmler, taşıyıcı liner’lar, tüketici ve endüstriyel bantlar ile etiketler). Kaplama alanında en son gerçekleştirilen BOBST yenilikleri ROTOCOAT, ROTOMELT ve ROTOSIL serilerinde de görülüyor. Bunların arasında, etiket yokmuş gibi görünen etiket üretimi için basınçlı doctor blade bölmesi, 350°C’ye kadar olan hava sıcaklıkları için yüksek performanslı bir kurutucu ve sıcak tutkal uygulamalar için modüler bir kaplama kafası da bulunuyor.

ICE Europe standında, CI ve inline flexo baskı ile gravür baskısı dahil, baskı ve laminasyon için gelişmiş BOBST teknolojisi ve süreç çözümlerinin yanı sıra BOBST hizmet ve destek paketleri sergilendi.

 

#BOBST #ICEEurope #Rotogravure #FlexiblePackaging #EsnekAmbalaj #Ambalaj

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*