Anasayfa » Ambalaj » BST eltromat International Genişletilmiş Ürün Yelpazesini Sergileyecek

BST eltromat International Genişletilmiş Ürün Yelpazesini Sergileyecek

BST eltromat (BSTe) Avrasya Ambalaj 2018 fuarında ambalaj kalite kontrol ve hata yakalamada dünya lideri ürünü IPQCheck, aynı işlemi etikette yapan ve bu konu da UV kontrolü ile rakiplerine kıyasla çığır açan TubeScan ürününü, Ambalaj ve Etiket makinesi baskı izleme de görsellik kalitesi ve opsiyonları ile rakipsiz PowerScope5000 ürününü ve Kenar kontrol de marka olmuş CLSpro600 ürünlerini 8. Salon 821C standında sergileyecektir.

TubeScan ürünü ile etiketlerde hatalı olan baskıyı hemen yakalayabilir, görsel ve sesli uyarısı ile Operatörü o anda uyarabilir. Ayrıca raporlama sistemi sayesinde finishing makinelerinizde hatalı basılan bu kısımları bobinlerden çıkarıp müşterilerinize düzgün bobinler gönderirsiniz.

CLSPro600 kenar kontrol sistemlerinde devrim niteliğinde bugün tüm dünya çapında en çok satılan dilme makinelerinin değişmez ürünüdür. Hem malzeme kenarından hem de seçilen düz ve kesik herhangi bir renkli çizgiden düzeltme yapmanıza imkan verir.

PowerScope5000 (PS5000) çıktığı günden bugüne kadar on binlerle ifade edilen adetlerde satış rakamına ulaşmış baskı izlemede lider kamera kontrol sistemidir.

IPQCheck, sadece Türkiye’de 100’ün üzerinde satış rakamına erişmiş dünya çapında lider kalite kontrol hata yakalama sistemidir. Doktor makinesi kontrol ünitesi ile birlikte hatalı bobinlerin müşterilerinize gönderilmemesini sağlarsınız.

 

IPQCheck #PowerScope #CLSPro #TubeScan #BSTe #BST #BaskiDenetleme #Ambalaj #AvrasyaAmbalaj