Anasayfa » Ambalaj » CCE International Fuarı Mart 2015’te

CCE International Fuarı Mart 2015’te

CCEAvrupa’nın oluklu ve karton ambalaj sektörünün tek ihtisas fuarı olan CCE International 10 – 12 Mart 2015 tarihleri arasında, Almanya’daki Münih Ticaret Fuar Merkezinde kapılarını açacak. Mart 2013’deki başarılı lansmanının ardından etkinlik katılımcı sayısı ve yer açısından %30 büyüme kaydetti. 4 bin 500 m2’den daha geniş bir fuar alanında 18 ülkeden 150 katılımcı hammaddeler, makineler, aksesuarlar ve hizmetlerini sektörün beğenisine sunacak. Fuarın ziyaretçileri ise oluklu ve karton üretimi sistemleri ve ekipmanlarının alıcıları ve kullanıcıları. 

CCE International’ın ilk edisyonunda 110 katılımcı ve 2 binden fazla ticaret ziyaretçisi vardı. Organizatör Mack Brooks Exhibitions’ın Yönetim Müdürü Nicola Hamann şöyle anlatıyor: “CCE International ile oluklu ve karton sektörleri için Avrupa’da özelleşmiş bir platform kurmuş olduk. İlk etkinlik öyle iyi bir geri dönüş aldı ki, ikinci edisyonda katılımcı sayısı ve alan üçte bir arttı. İkinci kez katılan şirketlerin büyük bir bölümü daha fazla canlı sunum için daha geniş standlar ayırttılar; ayrıca 2015 edisyonuna hem Almanya’dan hem de yurt dışından birçok yeni firma katılıyor. Dolayısıyla CCE International giderek bu sektör için temel adres haline geliyor.”

Katılımcı profili- oluklu ve karton sektörü hedefleniyor

CCE International’ın katılımcı profili tüketim malzemeleri, hammaddeler, oluklu hatlar ve ekipmanlar, oluklu ve karton converting ekipmanları, tasarım ve CAD/CAM, baskı ekipmanı, kesim, creasing ve kalıp kesim ekipmanı, yan ekipman, malzeme taşıma ve depolama, palet bağlama ve taşıma sistemleri, MIS ve tesis programlama sistemleri yanında atık çıkarma ve balyalama sistemleri gibi çeşitli ürünleri sergileyecek.

Fuarın ziyaretçileri ise oluklu tesisleri ve tabaka tesislerinden ticaret profesyonelleri, oluklu tabaka besleyiciler, karton dönüştürücüleri, ambalaj tasarımcıları ve şartname hazırlayıcıları, sert karton üreticileri, honeycomb karton üreticileri, dolgulu karton ve dolgulu tüp üreticileri ve ticaret acenteleri. CCE International aynı zamanda gıda ve içecek, mobilya, ilaç, ulaşım ve lojistik, elektrikli cihazlar ve elektronikler, kozmetikler ve tütün gibi sektörlerden de çeşitli üretim uzmanlarını bir araya getirecek.

CCE International 2015 bir kez daha dünyanın lider kağıt, film ve yaldız dönüştürme etkinliği ICE Europe ile aynı yerde düzenlenecek. ICE Europe’un fuar profilinde aşağıdaki kategoriler var: malzemeler, lak ve vernik kaplama ve laminasyon, kurutma/kürleme, iyileştirme, fleksografik ve rotogravür baskı, kontrol ve ölçüm, aksesuarlar, dilimleme ve geri sarım, sonlandırma, fabrika ekipmanı, güçlendirme, toll kaplama, dönüştürme, dilimleme ve özel yazılımlar. Fuar direkt olarak CCE International’ın karşısındaki salonlarda gerçekleştirilecek.

 

Açılış saatleri, giriş biletleri ve seminerler

CCE International 2015, Almanya’daki Münih Ticaret Fuarında B6 salonunda gerçekleştirilecek. Fuara Batı kanadından giriş yapılabilir. CCE International 2015, 10 Mart 2015 Salı, 11 Mart 2015 Çarşamba günlerinde 09.00-17.00 arası ve 12 Mart 2015 gününde 09.00-16.00 arası açık olacak. Giriş biletleri, online mağazadan indirimli olarak alınabilir. Günlük bir bilet 20 euro iken 3 günlük bilet 30 euro. Sitede ise biletler 32 euro (günlük) veya 47 euro (3 günlük). CCE International 2015 giriş biletleri ICE Europe 2015 için de geçerli.

CCE International 2015 yanında bir konferans da planlanıyor. Konferans programı yüksek hızlı katlama ve yapıştırma, flat bed kalıp kesim ve dijital baskı gibi konulardan oluşuyor. Oturumlar fuar alanında her bir fuar gününde gerçekleştirilecek. Konferansa ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek.

CCE International hakkında bir ziyaretçi broşürü de yayınlandı ve burada fuar hakkında temel detaylar ve seyahat ve konaklama bilgileri de yer alıyor. Bu broşür beş dilde basılıyor ve www.cce-international.com adresinden sipariş edilebilir.