Anasayfa » Aktüel » CCE International Mart 2017’de

CCE International Mart 2017’de

Oluklu Karton ve Koli Kartonuna Yönelik 3. Özelleşmiş Fuar 21-23 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek

CCE International 2017, 21-23 Mart 2007 tarihlerinde Münih Ticari Fuar Merkezi, Almanya’da gerçekleştirilecek. Özellikle bu sektörü hedef alan fuarda oluklu ve karton sektörüne yönelik en son makine ve aksesuarlar sergilenecek. Hammadde fiyatlarındaki artışa rağmen oluklu ve karton üretimi piyasasının yılda %4’den fazla artması bekleniyor. (Smithers Pira: The Future of Corrugated Board Packaging to 2019) Yenilikçi ürün ve converting süreçlerinin çeşitliliği ise farklı sektörlerde yeni iş fırsatlarının doğmasını sağlıyor. Son derece dinamik olan bu pazarda CCE International, Avrupa’nın bu sektöre özel tek fuarı olarak yeni uygulamaları kapsamlı bir şekilde gözler önüne seriyor. 100’den fazla katılımcı şimdiden rezervasyonunu yaptırarak 3 bin 500 m2 net fuar alanını satın aldı. Sektörün önde gelen oyuncuları da fuara katılacaklarını açıkladılar. Bu isimler arasında şunlar var:

Bahmüller GmbH, Mosca GmbH, British Converting Solutions, Baumer hhs GmbH, Signode ve Celmacch Group. Etkinliğe katılmak isteyenler standlarını yeni websitesinden rezerve edebilirler. www.cce-international.com.

CCE International fuar profili

2015’deki fuar son derece başarılı geçmişti ve 2 bin 410 sektörel uzman, temsil ettikleri 156 şirket adına 4 bin 500 m2 toplam net fuar alanında ürünlerini sergilemişlerdi. Münih Ticari Fuar Merkezi’nin B5 ve B6 salonlarında gerçekleştirilecek CCE International 2017, kağıt (oluklu ve karton), tüketim malzemeleri, oluklu hatları, ekipman ve bileşenler, oluklu ve karton converting makinesi, tasarım ve CAD/CAM, baskı süreçleri ve ekipman, kesim, kırım ve şekilli kesim ekipmanı, yan ekipman, malzeme taşıma ve depolama, palet bağlama ve yükleme sistemleri, MIS ve tesis planlama sistemleri ve ilgili hizmetlerin sergilendiği bir etkinlik olacak.

Hedefe kitlenmiş ziyaretçi kitlesi yatırım planlarıyla geliyor

CCE International, yeni fikirler için profesyonel uzman görüşü arayan katılımcılara eşsiz bir fırsat sunuyor. Fuarın ziyaretçileri oluklu mukavva tesisleri ve tabaka tesisleri, oluklu tabaka beslemeleri, karton converter’ları, ambalaj tasarımcıları, sert karton üreticileri, petek karton üreticileri, dolgu karton ve dolgu tüp üreticileri yanında ticari ajanslardan gelen profesyonellerden oluşuyor. 2015’de fuar esnasında yapılan anket CCE International’a gelen her iki ziyaretçiden birisinin yatırım planları olduğunu göstermişti. 2015 fuarı ayrıca hedef kitlesinin kalitesiyle de dikkat çekmişti. Katılımcıların %96’sı fuardan beklentilerini tamamen ya da kısmen karşılamış ve %85’i olumlu iş teklifleri almıştı.

Bir önceki fuar ve katılımcıları hakkında daha fazla bilgi şu adresten edinilebilir: (www.cce-international.com).

Katılımcı broşürü siteden indirilebilir

Katılımcı broşürü üç farklı lisanda sunuluyor (İngilizce, Almanca ve İtalyanca). Katılımcılar broşürü yeni tasarlanan CCE International websitesinden indirebilirler (www.cce-international.com) Hem broşür hem de websitesinde katılımcıları ilgilendiren stand seçenekleri ve fiyatları, stand rzervasyonu hakkında bilgiler, salon planları ve rakamları mevcut. Çeşitli lisanlarda yayın yapan websitesi ayrıca Avrupa’nın bu tek oluklu ve kartona özel fuarı hakkında en son bilgi ve haberleri de sunuyor. Fotoğraflar, videolar ve katılımcı ve ziyaretçilere faydalı olacak çeşitli araçlar da yine web sitesinden indirilebilir (CCE International News).

Converting sektörüne yönelik fuarla aynı mekanda

CCE International 2017, bir kez daha ICE Europe 2017 ile aynı yerde gerçekleştirilecek. Dünyanın converting sektörüne yönelik önde gelen fuarı 10. Yıldönümünü kutlayacak ve ziyaretçilerine en son teknolojik yenilikler, esnek ve web-tabanlı malzemelerin converting’ine yönelik en son trendleri sunacak. Bir sonraki ICE Europe otomasyon ve dijitalleşmede converting tekniklerinin çeşitlendirilmesine odaklanacak. Ayrıca esnek malzemelerin etkili ve sürdürülebilir şekilde converting’i konusu da ele alınacak. Bu etkinlik A5 ve A6 komşu salonlarında gerçekleştirilecek. Uluslararası platform, malzeme, kaplama/laminasyon, kurutma/kürleme, kesim/yeniden sarma, fleksografik/retrogravür baskı gibi tüm temel converting süreci alanlarına yönelik makine ve hizmetlerin anahtar platformu olacak. 2015’de 439 katılımcısı ve 7 bin 40 ziyaretçisiyle son derece başarılı olmuştu ve bu başarısını bir kez daha tekrarlamaya hazırlanıyor.

#CCEInternational #CCE #CCE2017 #karton #oluklu #converting #fuar #ambalaj #ICE