Anasayfa » CtP » CRON ’un Önde Gelen Kalıp Teknolojileri

CRON ’un Önde Gelen Kalıp Teknolojileri

CRON drupa’da portföyüne iki yeni kalıp ekledi

Kesintisiz kalıp yatırımının sonucu olarak Cron’da 2015’de iki yeni üretim hattı açıldı. Blackwood markası altında satılan yeni kalıplar sadece verimliliği arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda kârlılığı destekliyor ve çevre üzerindeki etkiyi minimuma indiriyor.

Yeni – Emerald-UV düşük kimyasallı kalıp

Yeni Blackwood Emerald UV kalıp çok özel. UV pozlanmış kalıplarda kimyasal ve su kullanımını minimuma indiriyor. Basit bir ‘su ile temizleme’ banyosu sayesinde kalıplar birkaç saniye içinde hazır ve ister stotastik tramlama (20 mikron) ister 200 dpi’ye kadar geleneksel tramlama olsun, %1’den %98’e kadar mükemmel nokta oluşturma özellikleri sunuyor. Tiraj uzunluğu fırınlama olmadan 50 bine kadar çıkabiliyor (UV mürekkebi için 20 bin).

‘Su ile temizleme’ banyosunun geliştirme solüsyonu zehirsiz ve korozif değil. Kalıp 2016’nın ikinci yarısından itibaren piyasalarda olacak.

Blackwood markasıyla satılan “Emerald” kalıplar sadece verimliliği arttırmak için değil kârlılığı da desteklemek için dizayn edildi.

Blackwood markasıyla satılan “Emerald” kalıplar sadece verimliliği arttırmak için değil kârlılığı da desteklemek için dizayn edildi.

Yeni – Emerald-TP süreçsiz termal kalıp

Yeni Blackwood Emerald-TP termal kalıp tüm termal kalıp pozlayıcılarla uyumlu ve işleme ya da pozlama sonrası yıkamaya gerek olmuyor. Pozlama sonrası direkt olarak makine üzerine oturtulan sistem hem geleneksel hem stotastik tramlamada %1-99 tonal aralığına sahip üstün baskı özellikleri sunuyor. Hızlı işleme geçme, minimum nemlendirme çözümü ve düşük karbon ayak izi de diğer özellikleri arasında. Tiraj uzunluğu fırınlama olmadan 150 bine kadar çıkabiliyor. Kalıp, 2017’nin ilk aylarında piyasada olacak.

#CtP #BlackwoodEmerald #termalkalip #kalip #cron #Mitra #Emerald #drupa2016