Anasayfa » Dijital » Dscoop Büyümeye Devam Ediyor

Dscoop Büyümeye Devam Ediyor

dscoopDscoop, Haziran ayı başında düzenlenen Dscoop Açık konferansına endüstri alanında uzman bin 250 kişinin katıldığını teyit ederek konferansın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde şimdiye kadar düzenlenen en büyük konferans olacağı tahminini doğrulamış oldu.

Dublin Konferans Salonunda 47 farklı ülkeden gelen katılımcılar üç gün boyunca endüstriyel anlayış, eğitim, yeni işletme tavsiyeleri ve ağ oluşturma fırsatları konularını görüşmek üzere bir araya geldiler.

Toplantıya katılanlar aynı zamanda Dscoop EMEA 2016 konferansına Ilan Print Ltd. VP Marketing’den Eran Friedman’ın başkanlık edeceğini ve konferansın İsrail’de yapılacağını ilk ağızdan öğrenmiş oldular.

jon_tolleyPrime Print Group ve Dscoop EMEA Yönetim Kurulu Başkanı John Tolley, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Endüstri partnerlerimizle birlikte başarılı ve değerli bir konferansa daha ev sahipliği yapmanın haklı gururunu taşıyoruz. Konferansımıza katılım beklentilerimizin çok üzerinde gerçekleşti. Seminerin içeriği ve anlatılan konular fazlasıyla olumluydu. Toplantımız seneye yapılacak konferans programı açısından bize oldukça yüksek bir nirengi noktası oluşturmuştur, ancak Eran’ın bu zorlu görevi üzerine alıp aynı derecede etkileyici sonuçlar vereceğine eminim.”

Dscoop Açık konferansında büyük markaların temsilcileri ve bayilerin katıldığı etkili ilke oturumları, seminer ve panel tartışmaları ve geniş-format, foto, etiket ve paketleme için piyasaya özel seminerlere yer verildi. Ayrıca 53 ortak, 4 bin metrekarelik bir alana yayılan Çözüm Vitrini alanında iş-geliştirme ürün ve hizmetlerinin çeşitliliğini gözler önüne serdi.

Ayrıca 35 yaş ve altındakiler için düzenlenen “Genç Girişimciler” toplantısı da bu senenin ilkleri arasındaydı. Katılımcılar endüstrideki başarılı akranlarının tecrübelerini dinlemek ve iletişime girmek için bu toplantıda bir araya geldiler.

HP Graphic Solutions Business, EMEA Pazarlama Müdürü Ronen Zioni konuşmasında, “HP müşterileri endüstriyi yeniliklere doğru ileriye götürmeye devam ediyor. Bilgi ve fikirleri paylaşmak üzere Dscoop’da bir araya gelmelerini görmek muhteşem bir duygu. HP, Dscoop’a verdiği destekten dolayı son derece gurur duyuyor. Bu yıl da böylesine geniş çaplı ve başarılı bir etkinliğin bir parçası olmaktan dolayı sevinç duyuyoruz.”

Dscoop ayrıca delegelere Dscoop’la elde ettikleri tecrübelerin faydaya dönüşmesini sağlayacak tüm bilgileri kapsayan bir etkinlik uygulaması oluşturdu. Bu uygulamada interaktif bir konferans programı, konuşmacı bilgileri, etkinlik güncellemeleri ve sosyal medya kanallarına doğrudan linkler mevcut. Uygulamayı ilk çıkışından itibaren 1000 kişi 250,000 işlem için kullandı.

Peter-van-TeeselingDscoop Bölge Müdürü Peter van Teeseling şu yorumu yaptı: “Üyelerimiz ve ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimlere büyük önem veriyoruz. Bu yılın anketlerinde ortaya çıkan sonuçlar 2016 yılının etkinlik programının belirlenmesine yardımcı olacaktır. Bu arada üyelerimizin Dscoop’dan yerel seviyede faydalanabilmeleri için gelecek aylarda Avrupa, Orta Asya ve Afrika’da yapılacak çeşitli etkinliklerde hazır bulunacağız. Üyelerimizin bizimle bağlantı kurabilecekleri bir sonraki nokta Brüksel’de Labelexpo olacak. Sizleri orada görmeyi umuyoruz!”