Anasayfa » CtP » DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017’de Sergileyecek

DuPont İleri Baskı En Son Yeniliklerini Labelexpo 2017’de Sergileyecek

Yeni DuPont™ Cyrel® EASY Kağıt Uygulama Kalıbını Öne Çıkarıyor.

DuPont Advanced Printing (DuPont) Cyrel® EASY kalıp portföyünün en yeni üyeleri DuPont™ Cyrel® EASY ESM ve EFM kalıplarını, 25-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Belçika Brüksel’deki Labelexpo ticari fuarı, salon 11, stand B16’da sergileyecek.

Cyrel® EASY ESM ve EFM, kağıt baskı uygulamaları için geliştirilmiş, solvent ve Cyrel® FAST termal işlemi ile kullanılan orta-durometre kalıplardır. Her iki kalıp da, kalıp odasında ve yanı sıra baskı odasında işlemleri kolaylaştırırken çeşitli kağıt baskı altları üzerinde en yüksek kalitede görüntü üretimini tek bir kalıp ile sunmak için tasarlanmış.

“DuPont, yüksek tutarlılıkta baskı kalitesine sahip, tüm ambalaj baskı segmentlerinde kullanılabilen geniş bir kalıp portföyü elde etmek için yeni nesil DuPont™ Cyrel® kalıplarını geliştirmeye devam ediyor. Bu yeni kalıp geliştirmesi DuPont’un fleksografik baskı endüstrisindeki ilerlemeyi kalite, sürdürülebilirlik ve üretkenliği iyileştirerek yönlendirmeye yardımcı olma yönündeki devam eden çabalarının bir parçası” diyen DuPont Advanced Printing Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesel direktörü Bernd Daiber ekliyor: “Müşterilerimiz, hem kaplamalı hem de kaplamasız kağıt üzerinde mükemmel mürekkep aktarım kapasitesi ve geliştirilmiş zemin mürekkebi yoğunluğu ve azalan lekelenme gibi sıra dışı baskı sonuçlarından etkileniyor.”

DuPont fuarda ayrıca yeni nesil bir işlemci olan DuPont™ Cyrel® FAST 2000 TD’yi de öne çıkaracak. Cyrel® FAST 2000 TD, daha yüksek kalıp kalitesi, daha kolay iş akışı ve iyileştirilmiş makine işletilebilirliğine katkıda bulunan çeşitli gelişmiş araçlar ve teknolojiler içeriyor.

Matbaalar ve servis firmaları, dijital baskı ile birlikte flekso baskıyı benimseyerek ambalaj alıcılarına daha iyi hizmet etme esnekliklerini artırırken, DuPont Advanced Printing, 45 yıllık flekso deneyimi ve 25 yıllık dijital mürekkep deneyimini bir araya getiren ambalajlar için dijital mürekkeplere olan yatırımını artırıyor. Fuar sırasında DuPont kendi DuPont™ Artistri® dijital mürekkep portföyünü sunacak. Artistri® mürekkepler, doğrudan giysiye ve rulodan ruloya dijital kumaş baskısı için daha canlı renkler, daha kısa üretim döngüleri ve daha yüksek üretim çıkışı sağlıyor.

 

#DuPont #Cyrel #Flekso #FleksoKalip #Artistri #Labelexpo #Fast2000 #Fast2000TD #DuPontEasy