Anasayfa » Ambalaj » Duran Makina CCE International’ın İlgi Odağı Olacak

Duran Makina CCE International’ın İlgi Odağı Olacak

Duran Makina 3.kez katıldığı CCE International’da 400 metrekarelik standında Hollandalı çözüm ortağı Van den Bos Corrugated Machinery ile birlikte katma yapıştırmasından başlayıp paletleme makinasında biten tüm bir hat sergileyecek.

60 yılı aşkın matbaacılık tecrübesi ve bilgi birikimi ile ve yüksek kaliteli ürünleriyle dünyanın en önemli katlama yapıştırma makinası üreticilerinden biri olan Duran Makine, her yurtdışı fuar katılımında olduğu gibi bu yıl da Münih’te yapılacak olan CCE International Corrugated Carton Converting fuarında yeniliklerini sunmaya hazırlanıyor.

Şirket geçtiğimiz yılın drupa’sında sergiledikleri gibi, Omega Katlama Yapıştırma Makinalarını üretim sürecinde takip eden ve özellikle oluklu kutu üretiminde önemli bir gereksinime çözüm getiren bir sunum yapacak. CCE fuarı katılımları hakkında Duran Makine Satış ve Pazarlama Direktörü Pınar Küçükaras “21-23 Mart’ta gerçekleştirilecek olan CCE International fuarında, Münih’te 3. kez yerimizi alacağız ve oluklu ambalaj üretimi odaklı bu fuarda bir Omega Allpro 165 sergileyeceğiz” dedi. Küçükaras’ın MATBAA&TEKNİK’e yaptığı açıklamalar şöyle:

DuranTEAM-DRUPA16-1541-72dpi

Van den Bos STS ile birlikte katılıyoruz

“Tüm fuar katılımlarımızda olduğu gibi yurt dışında bizi temsil eden firmalar da fuarda bizimle birlikte olacaklar ve kendi ülkelerinden gelen ziyaretçileri bizimle birlikte ağırlayacaklar.

Bizim için son derece başarılı geçen drupa 2016 fua­rında da yaptığımız gibi, CCE standımızda da bir proje ortağımızın makinalarına yer vereceğiz. Hollanda’dan Van den Bos STS uzun zamandır birlikte çok başarılı projelere imza attığımız Hollanda – Belçika ve Almanya temsilcimiz ve CCE International fuarında da bizimle birlikte olacaklar.

Son 4 yıldır oluklu ambalaj üreten firmalar için bizim makinalarımızı takip eden paketleme makinaları ve konveyör sistemleri üretmeye başladılar ve özel tasarım çözümlerinin yanı sıra uygun fiyatları ile kendi alanların­da önemli bir atılım yaptılar. Almanya’da ve İrlanda’da oluklu ambalaj katlama yapıştırması için birbirinden farklı modellerde Omega’lar seçen müşterilerimizin fabrikalarına yüksek verimlilik sağlayan sistemler kurdular. Firma ve ürünleri hakkında daha geniş bilgiye www.vandenbossts.nl  adresinden ulaşabilirsiniz.

CCE fuarında da Omega Allpro 165 makinamızı takip eden bir toplama, konveyör ve paletleme sistemini bizimle birlikte sunacaklar. Bu ortak sunumun önemli bir gereksinime çözüm getiriyor olması sebebi ile CCE fuarında büyük ilgi göreceğini tahmin ediyoruz.”

Bir sonraki durak Printtek 2017

CCE International sonrası Ekim ayında İstanbul’da gerçekleşecek olan Printtek 2017 fuarında hem Türk hem de yabancı yatırımcıların karşısına çıkacaklarını ekleyen Küçükaras sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu yıl en önemli etkinliklerimizden biri bizi bekliyor. 4-8 Ekim’de gerçekleştirilecek olan 13. Printtek Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Endüstrisi Fuarı’na yine katılacağız ve fuar katılımımızın çok özel bir sunum olması için son derece titizlikle çalışıyoruz. Printtek fuarı her zaman yurt dışındaki temsilcilerimizi ve müşteri­lerimizi İstanbul’da ağırladığımız özel ve keyifli bir çalışma oluyor, bu yıl için de önceki yıllarda olduğu gibi çeşitli ülkelerden büyük bir grubu İstanbul’da ağırlamayı hedefliyoruz.

Her iki fuarımızda da tüm ziyaretçilerimizi ağırlamaktan ve onlarla katlama yapıştırma konusundaki ihtiyaçlarını görüşüyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız; fuar sırasındaki ziyaretlerini heyecanla bekliyoruz.”

 

 

#DuranMakina #Duran #KatlamaYapistirma #PinarKucukaras #VanDenBosSTS #CCEInternational #Packaging #Ambalaj #Kutu #Printtek2017 #CCE2017