Anasayfa » Manset » Ege’nin en mükemmeli TOYO INKS

Ege’nin en mükemmeli TOYO INKS

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi’nin (KALDER) gerçekleştirdiği 17. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu kapsamında verilen Yerel Kalite 2016 Ödülleri’nde Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü TOYO Matbaa Mürekkepleri’nin oldu.

Dünyanın en büyük 3. mürekkep üreticisi olan, TOYO Holding ve Yaşar Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 2015 – 2016 yılında yürüttüğü çalışmalar ve yarattığı kalite değerleri sebebi ile ödüle layık görüldü. TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, her adımda, hedeflerinin ‘kalite’ ile farklılaşmak ve mükemmele ulaşmak olduğunu ifade ederek, “Kalite asla tesadüf değildir. Bu ödül, uyguladığımız kaliteli iş yapma felsefimize inancımızı pekiştirdi. Mükemmelliği geliştirmeye ve bunun için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi (KALDER) tarafından, “Vuca: Değişim Dünyası” başlığı altında, bu yıl 17.’si düzenlenen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, ekonomiye yön veren şirket ve liderlerini buluşturdu. 3 gün süren sempozyum kapsamında verilen Yerel Kalite 2016 ödüllerinde ise Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü kupasını TOYO Matbaa Mürekkepleri kaldırdı. EFQM Mükemmellik Modeline göre değerlendirilen, kalite bilincini, yerel ve ulusal çapta özendirme, yaygınlaştırma ve ödüllendirme amacıyla düzenlenen ödül töreninde kamu ve özel kurumlardan çok sayıda firma mücadele etti. TOYO Matbaa Mürekkepleri Kalite Müdürü Burcu Atakay, mükemmellik ödülünü KALDER İzmir Şube Başkanı Osman Ünal’ın elinden aldı.

TOYO-Matbaa-Mürekkepleri-Kalite-Müdürü-Burcu-Atakay-mükemmellik-ödülünü-KALDER-İzmir-Şube-Başkanı-Osman-Ünalın-elinden-aldı

2015 – 2016 yılında yürüttüğü çalışmalar ve yarattığı kalite değerleri sebebi ile ödüle layık görüldüklerini ifade eden TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, firma olarak tüm süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen çalışmalarının EFQM Mükemmellik Modeli ile ivme kazandığını söyledi. Benli, “Ürün geliştirmeden, AR-GE’ye, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden satış sonrası teknik desteğe kadar her adımda hedefimiz ‘kalite’ ile farklılaşmak ve mükemmele ulaşmak. Bu yıl ikinci kez başvurduğumuz mükemmellik ödüllerinde aldığımız Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü, bizim için önemli bir motivasyon kaynağı olurken, uyguladığımız ‘kaliteli iş yapma’ felsefimize inancımızı pekiştirmiştir. Mükemmelliği geliştirmeye ve bunun için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Unutulmaması gereken şudur ki, kalite asla tesadüf değildir” diye konuştu.

dyo-(20)

#mürekkep #toyo #dyo #matbaa #baski #YakupBenli #kalite #kalder #mükemmeliyetçilik #odul