Anasayfa » Ambalaj » Emel Hacer Özer: “Böttcher farkını ortaya koymaya devam ediyoruz.”
Emel Hacer Özer

Emel Hacer Özer: “Böttcher farkını ortaya koymaya devam ediyoruz.”

Emel Hacer Özer: “Böttcher farkını ortaya koymaya devam ediyoruz.”

Avrasya Ambalaj Fuarında PrintPack bölümü dışında 1nci salonda yer alan Böttcher Türkiye Pazarlama Yöneticisi Emel Hacer Özer, fuarı ve şirketin ambalaj endüstrisine odaklı yeni üretimlerini anlattı:

“23.’sü 25-28 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen Avrasya Ambalaj fuarına bu yıl ilk defa katıldık. Böttcher olarak, Karton Ambalaj, Esnek Ambalaj, Metal Ambalaj, Film Folyo üretiminde kullanılan merdanelerimizi ve kimyasal ürünlerimizi tanıtma imkanı bulduk.

Bir önceki senelere göre  toplam ziyaretçi sayısında %7’lik bir artış olmuş, bizim açımızdan da birçok ülkeden ziyaretçi görmek mümkündü.

Standımızı ziyaret eden müşterilerimize 1725 yılından bu yana faaliyette olan, günümüzde ana işi kauçuk ve kimya olup baskı ve ilgili sektörler için yüksek performanslı çözümler üreten bir firma olarak, arkamızdaki bilgi birikimiyle, Türkiye’de yerel servis tedarik imkanları ile yanlarında olduğumuzu bir kez daha anlattık.”

“Ofset pazarındaki farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz”

“Ofset pazarında kalite denildiğinde akla gelen ilk isim olarak çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Konvansiyonel, UV, LED UV gibi her alanda kullanılacak kalitesini kanıtlamış merdaneler için kauçuk formülasyonlarımıza yenileri ekleniyor. Kimyasal alanında yine solventlerimiz, merdane temizleme pastalarımız, blanketlerimizle Böttcher farkını ortaya koymaya devam ediyoruz.”

“Esnek ve metal ambalajda da iddialıyız”

“Esnek ambalaj alanında da çalışmalarımıza hız kazandırdık. Ofsette pazar lideri olan Böttcher’i Türkiye yatırımımızdan sonra esnek ambalaj sanayi ile de tanıştırmak ve çözüm ortağı olarak yanlarında olmak istedik. Çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Laminasyon, presörler için geliştirilen özel kauçuk formülizasyonlarımızla farkımızı gösteriyoruz. Ayrıca lazer ile pozlanabilir flekso sleeve’lerimizle sonsuz baskı imkanı sunuyor, esnek baskıcıların ek yeri olmadan baskı yapmalarına olanak sağlıyoruz. Rotogaravür presörlerinde Esa’lı veya Esa’sız olarak üretim yapabiliyoruz. Yine Metal ambalaja özel olarak da baskı blanketleri, kauçuk formülizsayonlarımız , kimyasallarımız mevcut.”

“Kısacası Böttcher olarak tüm baskı sektörünü kucaklayacak teknik kadromuzla Türkiye’de olmaktan mutluluk duyuyoruz, her alanda daha hızlı, duruş yapmadan, daha az fire ile baskı yapmanın formülünde Böttcher merdanelerinin, kimyasallarının önemini  müşterilerimiz biliyorlar, biz de kalitemizin sürekliliği için çok çalışıyoruz.”

#Böttcher #AvrasyaAmbalajFuarında #PrintPack #LEDUV #EmelHacerÖzer #Ambalaj