Anasayfa » Aktüel » ERS Trading Kuruluşunu Tamamladı

ERS Trading Kuruluşunu Tamamladı

İstanbul İSTOÇ’da faaliyete geçen ERS Trading şirketi basım endüstrimizin tedarikçileri arasında yerini aldı.

Ferrostaal Türkiye’nin ülkemizdeki faaliyetlerini dondurma kararı almasıyla şirketin Satış Yöneticisi Ersel Oflu, Mehmet Ergenç ortaklığı ile endüstrimiz içindeki faaliyetlerine devam kararı aldı. Açılış çalışmalarını tamamlayan şirket Şubat ayı itibariyle hizmet vermeye başladı. Temsilcilik bazında faaliyetlerini sürdürecek olan ERS Trading, daha önce Ferrostaal Türkiye bünyesinde bulunan Eterna Brause markasını pazara sunmayı sürdürecek.

Konuyla ilgili olarak dergimize bir açıklama yapan Ersel Oflu, pazarda edindikleri tecrübe ve dürüst satış politikaları ile kurdukları güvenli işbirliklerini kendi şirketlerinde en yüksek düzeyde değerlendirerek en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini, söyledi. Oflu, yeni oluşum ile ilgili olarak şu bilgileri aktardı:

Eterna Brause pazardaki yerini sağlamlaştıracak

“Eterna Brause bizim en önemli markalarımızdan biri. Pazarın gelişimi göz ününde bulundurulduğunda özellikle ambalaj üretiminde yatırımların devam ettiğini görüyoruz. Zaten global olarak bakıldığında da ambalaj yükselen ve ihtiyaçları artan bir alan olarak görülüyor. Biz de bugüne kadar pazarın güvenini kazanmış bir marka olarak Eterna Brause’nin ambalaj matbaalarına ulaştırılmaya devam etmenin uygun olacağını düşünüyoruz. Uzman teknolojisi ve rekabetçi üretim ve yatırım fiyatları ile ön plana çıkan Eterna Brause çözümleri günümüz şartlarında matbaacılar için önemli bir yatırım imkânı sağlamaktadır. Şekilli kesimin yanı sıra varak yaldız ve kaplama işlerinde de yardımcı olan Eterna Brause, pazardaki yerini sağlamlaştırmayı sürdürecektir.”

ERS Trading, basım endüstrisinin yanı sıra geri dönüşüm ve kozmetik alanlarında da faaliyet gösterecek. Oflu ve Ergenç’e bu yeni dönemlerinde başarılar diliyor ve hem endüstrimiz hem de şirket adına hayırlı bir başlangıç olmasını temenni ediyoruz.

#EternaBrause #ERSTrading #ErselOflu #SekilliKesim #Brause #VarakYaldiz #MehmetErgenç