Anasayfa » Ambalaj » Etiket & Ambalajda Dijital Baskının Geleceği İçin DURST Dijital Günler
DURST

Etiket & Ambalajda Dijital Baskının Geleceği İçin DURST Dijital Günler

Etiket & Ambalajda Dijital Baskının Geleceği İçin DURST Dijital Günler

80 yıldır teknolojinin ve gelişmenin adı olan DURST, gelenek haline gelen DURST (Digital Days) Dijital Günleri etkinliğini 07 – 09 Şubat 2018 günleri arasında Brixen/İtalya tesislerinde düzenleyecek.

2 yıl önce yapılan etkinliğin sektör tarafından büyük ilgi ile karşılanması nedeniyle hazırlıklar bu çerçevede tamamlanmakta ve gerek etiket üreticileri ve gerekse ambalaj üreticileri etkinlik hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilecekler.

Etkinlikte dijital baskının geleceğine yönelik değerlendirmeleri yanı sıra DURST tarafından özellikle etiket ve ambalaj sektörüne yönelik Tau 330 serisi endüstriyel UV baskı sistemleri için geliştirilen “OMET Hibrid çözümler”, “DURSTY İş Akış Yazılımı” ve “Web-to-Print” gibi son teknolojiler, yenilikler, uygulamalar tanıtılacak.

Günlük program çerçevesinde Tau Serisi UV dijital Baskı Sistemleri, OMET Hibrid, DURST Symphony yazılım ve  Web-to-Print tanıtımları yanı sıra fabrika/DURST turu gerçekleştirilecek olup, demo merkezinde etiket ve özellikle ambalaja yönelik farklı uygulamalar canlı performans ile sergilenecektir.

Dijital Günler etkinliğine yine DURST gibi teknoloji ağırlıklı firmalar olan önemli iş ortakları katılacak olup, en önemlisi DURST Müşterileri kendi sunumlarını da yapabilecekleri ve DURST UV İnkjet teknolojisini var olan etiket üretim operasyonlarına entegre ettikten sonar işlerinin nasıl geliştiğine dair bilgi birikimlerini potansiyel DURST müşterileri ile paylaşabilecekleri bir ortam bulacaklardır.

Lino Sistem A.Ş. yayınladığı bu ön bilgilendirme bildirisi kapsamında 07 – 09 Şubat 2018 günleri arasında Brixen/İtalya’da düzenlenecek etkinlik için ön hazırlıkların yapılması, vizelerin kontrol edilmesi ve biletlerin alınması gerektiğini, hatırlatıyor.

#DURST #DijitalGunler #BirMatbaaTeknikVar #DURSTUVİnkjet #Brixen #OMETHibridcozumler #WebtoPrint