Anasayfa » Baskı Yönetimi » EyeC Labelexpo Europe 2017’de En Hızlı Denetleme Teknolojisini Tanıtacak
EyeCProofrunnerLabel

EyeC Labelexpo Europe 2017’de En Hızlı Denetleme Teknolojisini Tanıtacak

EyeC Salon 4’deki C61 numaralı stantta denetleme sistemlerini tanıtıyor  

25-28 Eylül 2017 tarihleri arasında Brüksel’de düzenlenen Labelexpo Europe esnasında EyeC, etiket ve esnek ambalaj için geliştirilen en hızlı baskı denetleme sistemlerini tanıtacak. EyeC’nin en yeni deneteme sistemleri en modern süreçleri destekliyor ve baskı kalitesinin tüm üretim süreçleri boyunca korunmasını sağlıyor.

EyeCProofrunnerLabelSalon 4’de bulunan C61 numaralı stantta baskı denetleme alanındaki uzmanlar faaliyet halindeki EyeC ProofRunner Label’ı gösterecek. EyeC Proofrunner Label, piyasadaki en hızlı makinelerde veya geri sarıcılarda bile, dakikada 600 metrenin üzerinde hızda çalışarak çözünürlükten ödün vermeden %100 baskı denetlemesi yapılmasına imkan sağlıyor.

EyeC Quality Link makinenin denetleme sonuçlarının ayrı bir istasyonda değerlendirilmesine ve hatalı tüm etiketleri ortadan kaldırmak amacıyla bunların daha sonra geri sarıcıda kullanılmasına imkan sağlıyor. Bunun faydaları: Baskı operatörü, pahalı malzemelerin israfını önlemek için daha hızlı tepki verebilirken geri sarıcılar gereksiz duraklamaları önleyerek daha verimli şekilde çalışabiliyor.

Yeni EyeC Workflow Integration, baskı öncesi aşamalarında, EyeC’nin baskı öncesi denetleme yazılımı EyeC Proofiler Graphic’i Esko’nun Automation Engine’ı gibi iş akış sistemlerine dahil ederek PDF provayı otomatikleştiriyor. İş akış sistemi denetleme prosedürlerini otomatik olarak tetikliyor; EyeC Proofiler Graphic iş verilerini, dosyaları ve denetleme parametrelerini iş akış sisteminden geri alıyor ve denetleme sonuçlarını yeniden iş akış sistemine raporluyor.

EyeC bunun yanı sıra, çevrimdışı ve artwork denetleme sistemlerini de tanıtacak. EyeC Proofiler 400 DT 30 saniye içinde imzalanmış birkaç PDF dosyasına karşı DIN A3 formatında açılan işin kapsamlı bir örnek testini gerçekleştiriyor. EyeC Proofiler Content kolay ve güvenli artwork revizyon kontrolünü kolaylaştırıyor.

EyeC GmbH CEO’su Dr. Ansgar Kaupp

15 yıldır etiket endüstrisi için denetleme sistemleri sunduklarını belirten EyeC GmbH CEO’su Dr. Ansgar Kaupp, “Günümüzde piyasada, üretim süreci boyunca ürün kalitesinin korunmasını sağlayan tek tedarikçiyiz. Bu seneki Labelexpo Europe’da, müşterilerimizin en modern, entegre üretim süreçlerini destekleyen, çok daha hızlı denetleme sistemleri sunabiliriz” diyor.

#EyeCProofrunnerLabel #AnsgarKaupp #LabelexpoEurope #Etiket #BaskıYönetimi