Anasayfa » Dijital » FESPA Eurasia Bu Sene Daha Fazla Çözüm Sunuyor

FESPA Eurasia Bu Sene Daha Fazla Çözüm Sunuyor

FESPA-EURASIA-2014-LOGOSon dakika konfirmasyonlar ile satışı devam eden, 04-07 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek FESPA Eurasia 2014 fuarı için geçen sene ilk kez yapılan organizasyona göre %20 daha büyük bir alan ayrıldı.
2013’te yapılan etkinliğin başarılı geçmesi sonucu firmaların 2014 yılında daha büyük stantlar ile katılmaları ve başarılı bir satış ve pazarlama stratejisi ile FESPA markasının Türkiye’de ve bölgede giderek daha fazla tanınması, fuarın büyümesini sağladı.
Ayrıca bu sene ilk katılacak olan Eurotech, Canon, Kornit Digital ve Yatay gibi firmaların yanı sıra fuarın yaklaşık 1/5’ini oluşturan Agfa Graphics, HP ve Roland uluslararası firmaların artması da büyüme üzerinde etkili oldu.
FESPA Eurasia’ya katılımcı firmaların hedeflerini açıklayacak kadar güven duyduklarını gösteren bu büyüme ziyaretçiler açısından da 2015 yılı bütçeleri çerçevesinde değerlendirebilecekleri çok sayıda ekipman ve yenilikçi ürün çeşitlerini inceleme fırsatı bulacakları anlamına geliyor.
İç dekorasyon, 3D baskı ve endüstriyel baskı da dahil olmak üzere ziyaretçiler fuarda sektördeki yeni fırsatları keşfedebilecekleri farklı teknolojilerin geniş ölçekte bir karışımını bulabilecek.
Dünya çapında lider birçok firmanın hazır bulunacağı FESPA Eurasia 2014’te, serigrafi baskıdaki en son çözümler SPS, MHM ve M&R tarafından sunulurken dijital baskı sektöründe Reggiani, Roland, Kornit Digital, d.gen ve Mimaki gibi üreticilerin yanı sıra BTC, AIT, Future Reklam ve OTS gibi distribütörler olacak.
DSC_0006FESPA Grup Fuarlar Müdürü Michael Ryan: “FESPA Eurasia 2014 için Türkiye’nin lider firmalarının yanı sıra, FESPA fuarları ile birlikte dünyanın dört bir yanında büyüyen uluslararası camiadan da muazzam bir destek aldık. Bu desteğin en büyük nedeni şüphesiz olarak FESPA ve Türkiye’deki ortağımız ARED markalarına duyan güven. Bu güvenin temelini sektöre olan geri yatırımımız, düzenlediğimiz etkinliğin kalitesi ve paydaşlarımızla ile birlikte gerçekleştirdiğimiz dürüst iş birliklerimiz oluşturuyor”dedi. Ryan, fuarın sektör için öneminin altını çizerek sözlerine şöyle devam etti: “FESPA Eurasia 2014’e katılacak firmalara baktığınızda, bölgedeki baskı hizmeti tedarikçilerinin son teknoloji ve çözümleri yakından görebilecekleri muazzam bir organizasyon olacağını görebilirsiniz. Eğer baskı sektöründe hizmet veriyorsanız FEPSA Eurasia sizin için ‘mutlaka görülmesi gereken’ bir fuar olmalı”.
FESPA Eurasia 2014 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.fespaeurasia.com adresini ziyaret edin.