Anasayfa » Ambalaj » Flint Group, rotec® Smart ve rotec® Smart Premium’u Tanıtıyor
Flint Group

Flint Group, rotec® Smart ve rotec® Smart Premium’u Tanıtıyor

Yeni geliştirilen rotec® Smart ve rotec® Smart Premium’un baz sleeve’i hem montaj kolaylığını hem de hızını arttırmak ve böylece üretkenliği arttırıp iş değişimini hızlandırmak amacıyla kolay montaj teknolojisi ile optimize edildi.

Sleeve’in ara tabakasında, %15’e kadar ağırlık azaltma için en yeni ve gelişmiş poliüretan malzemeler kullanıldı ve bu da sleeve taşınmasını kolaylaştırdı. rotec® Smart Premium sleeve’de, üstün boyutsal denge sağlayan ilave bir bariyer var. Sleeve’in en dış tabakasında, diğer rotec® ürünlerinde değerini kanıtlamış olan ve uzun süreli, katma değerli bir ürün oluşturmak için mükemmel çizilme ve solvent mukavemetine sahip, iyi bilinen ve yüksek kaliteli poliüretan kullanıldı.

Flint Group, flekso müşterileri için yenilikçi ürün çözümlerine odaklanmaya devam ediyor. Flekso baskıdaki eğilimler hala daha kısa baskı uzunluklarına ve daha fazla iş değişimine doğru gelişiyor ve bunların tümünde, daha düşük maliyetlerle ve sağlık ile güvenlik alanlarında iyileştirmelerle daha iyi baskı kalitesine ulaşmak hedefleniyor. Yeni rotec® Smart ve rotec® Smart Premium sleeve’ler tüm zorluklar düşünülerek ve yeni ağırlığı optimize edilmiş yapı ve çığır açan, kolay montaj teknolojisi ile birlikte yeni nesil poliüretan malzemeler kullanılarak geliştirildi.

Bu rotec® Smart ve rotec® Smart Premium sleeve’ler Flint Gorup’un, müşterilerinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla daha akıllı çalışan güçlü bir ürün serisinde atılan bir sonraki adım olarak sunuluyor. Labelexpo Europe ziyaretçileri Flint Group Flexographic Ürünlerinin, bu yılın başında tanıtılan ve flekso baskı makineleri ile kalıp montaj ekipmanlarda kullanılan patent bekleyen, son teknoloji rotec® Eco Bridge ile birlikte ilk defa sergileneceği stantta yeni nesil sleeve’i yakından görebilecekler,

Flint Group, 25-28 Eylül tarihlerinde Brüksel’de gerçekleştirilecek olan Labelexpo Europe’da etiketler ve ambalajlar için çeşitli yenilikçi çözümler sergileyecek. Endüstrinin güçlü yönlerinin birleştirildiği bölümlerin dördünde (Flexographic ürünler, Ambalaj ve Dar En, Dijital Baskı Çözümleri (Xeikon ve ThermoFlexX®) etiket matbaalarının değişen piyasa gerçeklerine değinmek için daha iyi konumlanmasını sağlayan çözümler sergilenecek. Flint Group Salon 5’de C25 – C28 numaralı stantlarda yer alacak.

 

#FlintGroup #rotec #Premiumsleeve #LabelexpoEurope #fleksobaskımakineleri #Flexographic #EcoBridge