Anasayfa » Aktüel » Gösteri Devam Etmeli – Show Must Go On

Gösteri Devam Etmeli – Show Must Go On

İngiliz rock gurubu Queen’in klasikleşmiş şarkısı, Show Must Go On.

Bir şeyler yolunda gitmediğinde bile yola devam etmek gerektiğinde çokça kullanılan bir slogan halini alan şarkı 1991’de çıkan Innuendo (Kinaye) albümünde yer almış. Şarkının içinde şöyle söylüyor, Freddie Mercury:

 

Buna daha fazla tahammül etmek isteyen var mı?
Şov devam etmeli
İçimde kalbim parçalanıyor
Makyajım akıyor olabilir
Ama gülümsemem hala duruyor

 

Evet, her şeye rağmen gösteri devam etmeli ve devam da ediyor. Elbette işlerin durgun olması, nakit darlığı kalbimizi parçalıyor ama oturup ağlayarak çözüm bulan kim var ki?

 

Çok hareketli bir aya giriyoruz. Siz bugün dergimizi karıştırırken (31 Ekim) Avrasya Ambalaj Fuarı açıldı, mesela. Artık kült haline gelen fuarın PrintPack bölümü ise gelişimini sürdürmeye devam ediyor, büyüyor, büyüyor ve trendlere uygun biçimde şekil de değiştiriyor. Dereli Graphic, Toyo Matbaa Mürekkepleri, Matkim, Aktif Matbaa Makineleri hubergroup, PrintPack’te görmeye alıştığımız katılımcılar ancak bu sene Matset, HP Indigo ile bir yeni şova başlayacak mesela. Mimaki Eurasia dijital ambalaj çözümlerini ilk kez bu fuarda sergileyecek, Pimms Grup dijital oluklu çözümleri ile orada olacak. Dijitale doğru hareketlenen trendi güçlendirecek ve temsil edecekler.

 

MATBAA&TEKNİK’e gelince; biz 8. Salon 819B no’lu standdayız, buyrun bekliyoruz.

 

Hemen yarın (1 Kasım) ise 6. İstanbul Üniversitesi Matbaa Teknolojileri Sempozyumu’nda olacağız. Üniversitenin Beyazıt Kampüsü Rektörlük binasında yapılacak ‘Matbaacının dijital dönüşümü – inkjet’ oturumlarına iştirak edebilirsiniz. Sempozyum yine Avrasya Ambalaj fuarı  esnasında 2 – 3 Kasım tarihlerinde Karadeniz ve Marmara salonlarında devam edecek. Ayrıca sempozyum kapsamında bir de sergi olacak. “Sonsuzluk/Endless” isimli uluslararası karma sergi Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinin ikinci katının sergi alanında 31 Ekim-4 Kasım 2018 tarihleri arasında gezilebilir.

 

Kasım sonu Milano’dayız. 20 -22 Kasım tarihleri arasında Milano’da MiCo Sergi alanında gerçekleşecek InPrint Italy yine inkjet konusunda endüstriyel baskıya ilişkin şaşırtıcı gelişmeler ve ufuk açıcı konferans programı ile yapılacak. Muhakkak görülmeli çünkü…

 

Gösteri devam etmeli…

 

Bol kazançlı ve hassaten bol kârlı işler dileğiyle

Saygılarımla

 

 

 

#AvrasyaAmbalajFuari #AltinciMatbaateknolojileriSempozyumu #InPrint #Matbaa #Ambalaj #MimakiEurasia #Matset #PimmsGrup #Matset #Matkim #ToyoMatbaaMurekkepleri #DereliGraphic #hubergroupTurkiye #inkjet #matbaa #BirMatbaaTeknikVar