Anasayfa » Baskı Yönetimi » GSE Labelexpo Europe 2017’de Ink Manager Yazılımını Tanıtacak
GSE

GSE Labelexpo Europe 2017’de Ink Manager Yazılımını Tanıtacak

Standın en önemli ürünü, mürekkeple ilgili atıkların tümünü ortadan kaldıran kapsamlı bir mürekkep yönetim çözümü olan GSE Ink manager olacak. Yeni yazılım çözümü, makine dönüşlerini geri dönüştürmenin yanı sıra bağlantıyı, mobiliteyi ve raporlama becerilerini iyileştirerek optimize edilmiş mürekkep verimi sunuyor. Özellikleri arasında, kullanımı kolay ve kapsamlı arama işlevleri, iş hazırlığı ile mürekkep hazırlığını birbirinden ayıran bir iş listesi ile diğer uygulamalarla (mürekkep formülleri, yönetim bilgilendirmesi ve bulut yazılımı gibi) sorunsuz entegrasyon için modern bir web arayüzü sunan, modern bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. Benzersiz GSE Ink manager, uzaktan veri girişine ve gerçek zamanlı bilgi erişimine imkân sağlayan mobil uygulamalarla destekleniyor. Bu, ink dispenser’a Wi-Fi bağlantısı kurulması sayesinde mümkün oluyor. GSE Ink manager aynı zamanda, mürekkeple ilgili işletme bilgilerinin toplanmasını, analiz edilmesini ve sunulmasını da kolaylaştırıyor. Operatör, her işle ilgili reçete verilerini ve mürekkep maliyetlendirmelerini görebiliyor, işler tekrarlandığı zaman kolayca geri çağırmak için yeni renk özelliklerini muhafaza edebiliyor. Yazılım aynı zamanda, her iş ile ilgili mürekkep partisi verilerini muhafaza ederek bileşenlerin tedarik inciri boyunca takip edilmesini kolaylaştırıyor.

GSE Ink manager’ın ve mobil uygulamasının her gün stantta yapılan tanıtımlar yazılımın kullanım kolaylığını gerçek zamanlı olarak değerlendirecektir.

GSE’nin Colorsat® modüler dispensing sistemleri, flekso, gravür ve serigrafi süreçleri için mürekkepleri dakikalar içinde hassas kalite ve miktar şartnamelerine göre karıştırıyor ve dağıtıyor. Sistemin avantajları: Makine dönüş mürekkeplerinin kolay yeniden kullanım özelliği sayesinde ön ayar süreleri azalıyor, mürekkep verimi %30’un üzerinde iyileşiyor, renk karıştırma oramı daha temiz oluyor ve daha iyi stok yönetimi yapılıyor. Şirketin etiket baskısı için kullanılan iki otomatik dispenser’i 1kg – 10kg hacimlerindeki spot renkleri dağıtıyor.

Su bazlı, UV kürlenebilir ve solvent mürekkepler için kullanılan Colorsat Switch’de bir dispensing ünitesi ile modüler bir dolma ünitesi tarafından muhafaza edilen 25 kg’a kadar maksimum 20 bir değiştirilebilir kovaya bağlı kontrol kabini bulunuyor. Opsiyonel olarak, bin  litreye kadar yüksek hacimli bileşenler bağlanabiliyor.

Colorsat Match, standart ve opsiyonel harici bileşenler olarak sabitlenmiş, tekrar doldurulabilir dahili depolama hazneleri ile, küçük ayak izine sahip, maksimum 20 temel bileşenden su bazlı ve UV kürlenebilir mürekkepler hazırlıyor.

GSE Dispensing-bağlı şirketi Print Proof Solutions, fleko uygulamaları için Perfect Proofer Evolution Serisi, masa üstü ıslak prova sistemini sergiliyor. Baskıdakilerle aynı tüketim malzemelerini kullanarak, Perfect Proofer, baskıdaki hedef rengin 1 DeltaE’lik bir doğrulukla kesin, öngörülebilir sonuçlarını veriyor.

#GSEDispensing #PrintProofSolutions #LabelexpoEurope2017 #GSEInkmanager #dispensing  #Etiket #Ambalaj