Anasayfa » Manset » Günümüz UV Baskısı İçin hubergroup Mürekkepleri
Carsten Zölzer (sol) ve Roland Schröder, hubergroup’un UV bölümü üretim müdürleri ve birlikte yeni UV mürekkepleriyle basılan UEFA Euro 2016 maç planlayıcısını inceliyor.

Günümüz UV Baskısı İçin hubergroup Mürekkepleri

Lider mürekkep üreticisi, geleneksel ve son teknoloji UV ofsetler için yeni ve güncellenmiş mürekkep serisini sunuyor

İsviçre’deki Lachen’deki UV mürekkep üretimini Kircheim’deki ana Alman tesisine alan baskı mürekkebi üreticisi hubergroup, ürünlerinin birçoğunu UV ofset segmenti için güncellemeye karar verdi. Kapsamlı bir test aşamasının ardından gelen bu güncellemeler, piyasaya tam hazır olunmasını sağlayacak. Tanıdık NewV serisinin markaları korunurken LED-curing ürünleri için yeni bir ürün hattı çıkarılıyor.

LED lambaları ya da iron-doped lambalar kullanılarak yapılan UV baskı gibi yeni teknolojiler, mürekkep ve lakların sorunsuz olmasını sağlıyor. Bu ürünler, curing sistemlerinin özel gerekliliklerini seleflerinden daha iyi karşılıyor. hubergroup UV mürekkepleri Ürün Müdürü Carsten Zölzer, “Bu yeni curing teknolojileri sayesinde baskı teknolojisini müşterilerin gerekliliklerine uyacak şekilde özelleştirebiliyoruz” diyor. Meslektaşı Roland Schröder de aynı şekilde düşünüyor: “Baskı mürekkebi üreticisi olarak, bu özelleşmiş uygulamalar için formüle edilmiş mürekkepler ve laklar tedarik ederek matbaalarını destekleyebiliyoruz.

Buna ek olarak hubergroup, standart UV mercury lambaları kullanarak geleneksel UV baskıya yönelik mürekkep serisini de revize etti.

#hubergroup #ofset #UVbaski #mürekkep #CarstenZoelzer #RolandSchroeder