Anasayfa » Baskı Sonrası » HP Yeni Başlangıç Seviyesi Latex Çözümlerini Tanıtıyor
HP

HP Yeni Başlangıç Seviyesi Latex Çözümlerini Tanıtıyor

Girişimciler, küçük dijital baskıcılar ve kopyalama merkezleri için HP Latex 115 serisi sunuluyor

HP Inc., yüksek kaliteli, su bazlı HP Latex teknolojisini kullanarak, tabela ve display baskı hizmetlerine en ekonomik giriş noktasını sunan yeni HP Latex 115 Printer’ın piyasaya çıktığını duyurdu. Basım ve kesim için uçtan uca HP çözümü sunan HP Latex 115 modeli, BasKes serilerinde de mevcut.

Yeni 54-inç HP Latex 115 Printer iç ve dış mekan baskıları için çeşitli uygulamalarda yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip çarpıcı sonuçlar sunuyor.

HPHP Latex 115 Bas&Kes aynı zamanda, etiketler ve çıkartmalar ile kişiye özel giysiler, pencere grafikleri vb. uygulamaların üretilmesi için uçtan uca bir çözüm de sunuyor. Çift cihaz çözümü, entegre tek bir iş akışında eş zamanlı ve sürekli baskı ve kesim yapılmasını sağlıyor. HP Latex Bas&Kes çözümleri bu yılın başında HP Latex 300 serisinde piyasaya sürüldü.

HP Inc. HP Large Format Graphics Business, Genel Müdürü Joan Pérez Pericot şunları söyledi: “HP Latex 115 ürünlerinin tanıtımı HP’nin piyasada öncü HP Latex printer portföyünü dikkat çekici bir giriş fiyatı noktası ile genişletiyor, yeni başlangıç yapmak, işletmelerini bir üst seviyeye taşımak ve su bazlı Latex printing teknolojisinin avantajlarını deneyimlemek isteyen geniş formata yeni başlayanlar, küçük baskı evleri veya kopyalama merkezleri için her şeyi öncekinden daha kolay hale getiriyor.”

Ayrıca, printerlar HP Uygulama Merkezinde HP Signage Suite ve HP WallArt ile sorunsuz entegrasyonun, 7/24 sunulan basit web tabanlı ücretsiz çevrimiçi çözümlerin, tasarımın ve geniş format işlerin sipariş edilmesinin tadını çıkarabilirler.

HP ayrıca zemin grafikleri, pencere grafikleri, araç grafikleri ve magnetler için işlerin oluşturulması ve sipariş edilmesi için Hp Signage Suite’de mevcut olan yeni uygulamaların da duyurusunu yaptı.

Yeni HP Latex 115 printerın özellikleri:

  • Kolay, sezgisel çalışma, otomatik çalışmanın yanı sıra bir X ekseni kesici
  • Baskılar, su bazlı HP Latex teknolojisi sayesinde dışarıya kuru, kokusuz ve aynı gün sonlandırma ve teslimat için hazır şekilde çıkıyor
  • Çeşitli uygulamalarda, yüksek çözünürlüklü baskılarla 1200 doğal dpi’ye kadar yüksek kaliteli üretim
  • Yüksek görüntü kalitesi ve sorunsuz geçişler için altı renkli baskı

HP Latex 115 Bas&Kes çözümü ilave özellikler sunuyor:

  • Hızlı job tanıma ve güvenilir kesme için HP barkod ve Optik Konumlandırma Sistemli (OPOS) HP Latex Basic Cutter
  • Tek bir noktadan ve barkod entegrasyonu ile optimize edilmiş iş akış yönetimi için benzersiz HP FlexiPrint ve Cut RIP