Anasayfa » Ambalaj » ICE Europe 2017 Konverting Tekniklerine Odaklanacak

ICE Europe 2017 Konverting Tekniklerine Odaklanacak

21-23 Mart 2017 tarihleri arasında Almanya’da Munich Trade Fair Centre’da (Münih Ticaret Fuarı Merkezi) 10.uncusu yapılacak olan Dünyanın Önde Gelen Converting Fuarı ICE Europe 2017, kağıt, film, folyo ve nonwovens gibi esnek, web tabanlı malzemelerin dönüştürülmesi için teknolojik yenilikler ile en son imalat trendleri sergilenecek 

2017 yılındaki etkinlik, birinci sınıf, kaliteli esnek malzemelerin verimli ve sürdürülebilir dönüşümünün yanı sıra converting tekniklerinin otomasyon ve dijitalleşme açısından çeşitlendirilmesine odaklanacak. ICE Europe 2015, 71 ülkeden toplam 7 bin ziyaretçi ile fuarın uzun yıllara dayanan başarı hikayesinde önemli bir etkinlik olarak kayıtlara geçti. Bu yılki fuarda vurgulanan en önemli noktalardan biri de dört kategoride ICE Europe 2017 Jübile Ödüllerinin verilmesi olacak. Fuarın Ücretsiz Tanıtımı ve Ziyaretçi Rehberi basılı şekilde www.ice-x.com/europe adresinden sipariş edilebilir. Bu adreste Fuar Tanıtımı ayrıca yeni çevrimiçi formatta da sunuluyor.

ice_europe_1

Fuar için online biletler şu anda satışta. Organizatörler Mack Brooks Exhibitions adına konuşan ICE Europe Fuar Müdürü Liljana Goszdziewski, şunları söyledi: “10’uncu ICE Europe’da ziyaretçilere, bobin tabanlı malzemelerin sürdürülebilir dönüşümü için en son çözümler sunulacak; standlarda yeni makinelerin ve sistemlerin canlı gösterimleri yapılacak. Yenilikçi imalat süreçleri, ekolojik malzemelere yüksek talebin olduğu ve ürün tasarımının giderek daha ayrıntılı hale geldiği converting endüstrisindeki uzmanlar için oldukça uygun. En yeni ürünleri ve bilgileri sergilediğimiz Dünyanın Lider Converting Fuarını ziyaret eden endüstri uzmanlarını bir kere daha misafir etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

ICE Europe Fuar Profili

ice_europe_2

11 bin m2 alanda, 400’ün üzerinde uluslararası katılımcı, son teknoloji malzemelerin, teknolojilerin, üretim çözümlerinin ve sistemlerinin yanı sıra converting’in önemli alanlarında sunulan hizmetleri sergileyecek.

ICE Europe 2015 sonuçları ziyaretçi sayısında %7 ve katılımcı sayısı ile fuar alanında ise %10 artış olduğunu ortaya koydu. Bir önceki fuarı 71 ülkeden 7.040 ziyaretçi ziyaret etmiş ve 26 ülkeden 439 katılımcı ürünlerini sergilemişti.

ICE Europe 2017 Jübile Ödülleri

ICE Europe 2017 fuarı, etkinliğin ilk günü converting endüstrisindeki en iyi uygulama, mükemmellik, yenilikçilik ve olağanüstü başarılar nedeniyle verilen ICE Europe 2017 Jübile Ödülleri ile başlıyor. Organizatörler 10.uncu yılı kutlamak amacıyla çevrimiçi bir yarışma başlattı ve yenilikçi ürün, hizmet veya imalat çözümü sunan katılımcıları ödüllendirdi. Converting endüstrisinin uzmanları favorileri için dört kategoride çevrimiçi oy verebilecek: Industry 4.0, Yeşil Teknoloji, Yeni Malzemeler için Converting Çözümleri ve Yenilikçi Ortaklıklar. Her kategorinin kazananları ödüllerini ICE Europe fuarında yapılacak resmi bir törende alacak.

2017’deki Yenilikler

En son fuar ile ilgili yapılan ankette talebin yüksek olduğu görülünce, fuarın açık olduğu saatler uzatıldı. ICE Europe 2017 fuarın ilk 2 günü daha uzun süre açık kalacak. Fuar 21-22 Mart tarihlerinde 09.00 – 18.00 saatleri arasında, 23 Mart tarihinde ise 09.00 – 16.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Fuar biletleri www.ice-x.com/europe adresinden çevrimiçi olarak alınabilir. Günlük giriş 22 €, 3 günlük giriş ise 32 €. Online biletleri alarak günlük girişte %25, üç günlük girişte ise %30’un üzerinde tasarruf elde edeceksiniz. Ayrıca, biletleri önceden satın alarak ve çıktılarını evde alarak fuara daha hızlı girebilirsiniz. Biletler hem ICE Europe 2017 hem de aynı gün aynı yerde düzenlenen CCE International 2017 etkinliği için geçerlidir.

CCE_Logo_RGBAynı gün ve aynı yerde düzenlenen CCE International 2017 Fuarı

ICE Europe 2017 Munich Trade Fair Centre’da (Münih Ticaret Fuarı Merkezi) Salon A5 ve A6’da düzenlenecek ve Doğu Girişinden ulaşılabilecek. Havalimanına gelen ziyaretçiler, fuarın her günü düzenli olarak hizmet verecek servis otobüslerini kullanabilir. Fuarla aynı yerde ve zamanda 3.üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Oluklu ve Karton Ambalaj Endüstrisi Fuarı, CCE International Salon B5 ve B6’da yer alacak. Her iki sektörün de uzmanları sürdürülebilir ambalaj trendlerini keşfedebilecek ve ham maddeden converting tekniklerine ve arıtmaya kadar değer zincirindeki çözümleri bulabilecek. Bu yılki CCE International’da oluklu ve karton üretimi ve dönüşümü için geliştirilen en son teknolojiler, imalat sistemleri ve en son çözümler tanıtılacak, baskı ve sonlandırma tekniklerindeki yeni uygulama alanları vurgulanacak.

 

#ICEeurope #ICE #CCEInternational #Münih #Ambalaj #Converting #Konvörting #Fuar #LiljanaGoszdziewski #MackBrooksExhibitions