Anasayfa » Ambalaj » İkizler Kutu Yapıştırma, Easymatrix 106 CS Şekilli Kesim Makinesi Yatırımı Gerçekleştirdi
İkizler Kutu Yapıştırma Firma Sahibi Özgür Aydemir (Sağda) ve Heidelberg Türkiye Bölge Satış Müdürü Oğuz Karcı, Türkiye’nin ilk Easymatrix 106 CS modeli ile birlikte

İkizler Kutu Yapıştırma, Easymatrix 106 CS Şekilli Kesim Makinesi Yatırımı Gerçekleştirdi

İstanbul, Topkapı’da ambalaj baskı sonrası alanında faaliyet gösteren İkizler Kutu Yapıştırma, 2015 yılı içerisinde Çinli üretici Masterwork Machinery Co. Ltd. (MK) ve Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) arasında gerçekleştirilen ortaklık sonucu üretilen şekilli kesim makinesi modellerinden olan Easymatrix 106 CS modelinin Türkiye’deki ilk kullanıcısı oldu.

Emintaş Kazım Dinçol Sanayi Sitesi’nde bulunan firma, İstanbul’da bulunan matbaalara çözüm ortağı olmak amacını taşımaktadır. İşlerinin tamamına yakını fason olarak gerçekleştiren İkizler Kutu Yapıştırma, bu sayede kendi sektöründe bir çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

 

Yatırımları hakkında İkizler Kutu Yapıştırma Firma Sahibi Özgür Aydemir; “Geçtiğimiz yıldan bu yana kutu yapıştırma makinemiz ile birlikte üretimimizi güçlendirmek ve eksiksiz hale getirmek için arayış içerisindeydik. Bu konuda farklı firmalarla görüşmelerimiz gerçekleşti. Bu sırada bizi ziyaret eden Heidelberg Bölge Satış Müdürü Oğuz Karcı Bey ile yeni modelleri hakkında teknik bilgi ve fiyat teklifleri anlamında görüş alışverişinde bulundum. 1983 yılından bu yana sektörün içerisindeyim. Matbaacılıkta baskı ile başlayan Heidelberg markasına olan inancım ve güvenim, bu yatırımı da şimdiki alanımızda Heidelberg’den yana kullanmamıza vesile oldu. Easymatrix, gerçekten beklentilerimizi yüksek oranda karşılayan ve özellikle kazanlı kesim makineleri sonrasında hızımızı ve kalitemizi defalarca kez katlamamıza katkısı olan bir makine. Hem fiyat hem de fayda anlamında arzu ettiğimiz bir yatırım olduğunu söyleyebilirim.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

 

Easymatrix 106, Şekilli Kesim İçin Ekonomik Yatırımı ve Verimliliği Bir Arada Sunuyor

MK markası ile Dünyada sadece Heidelberg tarafından satış ve servis faaliyetleri gerçekleştirilen modellerden bir tanesi olan Easymatrix 106 CS şekilli kutu kesim makinesi, şekilli kesim işlemlerinde hız ve hassasiyeti birlikte sunmaktadır. Saatte 7,700 tabakalık hızı ve kısa hazırlık süreleri ile birlikte maksimum 75×106 cm ebadında düşük maliyetli üretim ve yüksek verimlilik elde edilebilmektedir. 90 gr/m²’den, 2,000 gr/m² kartona ve 4 mm kalınlığındaki oluklu mukavvaya kadar malzemeleri 260 tona varan kesim basıncı ile işleyebilen Easymatrix, endüstriyel üretim için mükemmel bir başlangıcı temsil etmektedir.

Heidelberg, Easymatrix 106 CS modeli ile Ambalaj Matbaacılarına geçiş yapmak isteyen matbaalar ile birlikte her iki işi bir arada yürütmek isteyen ticari matbaalar için de en uygun seçeneği sunmaktadır. Ambalajın dışında, dosyalar, sergileme ürünleri, davetiyeleri, kartvizitler ve ihtiyaç duyulacak birçok ticari matbaacılık ürünü için en hızlı ve uygun çözümü sunmaktadır. Uygun yatırım maliyetleri sunan model, Heidelberg’in dünya standartlarındaki garanti ve servis hizmetlerini tamamen kapsamaktadır.

 

#Heidelberg #HeidelbergTurkiye #ikizlerKutu #Easymatrix #ambalaj #kartonKutu #OzgurAydemir #OguzKarci