Anasayfa » Aktüel » Ink Academy Türkiye: 10. Yılımızda 4 bin 886 Kişiye Ulaştık

Ink Academy Türkiye: 10. Yılımızda 4 bin 886 Kişiye Ulaştık

Ink Academy Türkiye eğitim programının 10. yılında, sizlerle bugüne kadar olan çalışma sonuçlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Ink Academy Türkiye

Ink Academy Türkiye olarak geldiğimiz noktada hedeflerimize ulaşmaktan, sizlerin takdirini kazanmış olmaktan ve sektörümüzle sahip olduğumuz bilgi birikimini paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz. En başından bu yana bizi destekleyen başta müşterilerimiz, iş ortaklarımız, eğitmenlerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere herkese gönülden teşekkür ederiz.

2008 yılından bu güne kadar eğitim verdiğimiz 1140 farklı firmayla başarımızı sürdürüyoruz. Bunun daha da artarak devam etmesi için eğitim kadromuz ile birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlayarak 4886 katılımcı sayısına ulaştık. Bugüne kadar Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya ve Tekirdağ’da gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılan ve sektörümüzün gelişimi için destek veren herkese teşekkür ederiz.

Ink Academy Türkiye eğitim konularını katılımcıların belirlemesini isteyerek, daha ilk günden sizleri dinlemeyi kendimize ilke edindik. Tüm eğitimlerin sonunda katılımcılar tarafından değerlendirmeler tarafsızca, titizlikle analiz edildi. Şu ana kadar 10 üzerinden 9.50 oranından memnuniyet duymaktayız.

Tüm bu sonuçlar bizlere Ink Academy Türkiye programında doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalara ait istatistikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Ink Academy 2018 Eğitim Programı

2018 yılında

Ofset Baskıda Laklar ve Vernikler

Mikro İfadeler ile Beden Dili

Renk Yönetimi / Flekso

Ofset Baskıda Ölçme ve Standardizasyon

Fleksibıl Ambalajda Laminasyon

Heatset Web Ofset

Uygulamalı Renk Yönetimi

Fleksibıl Ambalajlarda Kullanılan Filmler

Ofset Baskıda Mürekkep ve Hazne Suyu

İletişim Yönetimi

Ofset Baskıda UV Sistemler

Zaman Yönetimi

konularını sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu eğitimler ile amacımız, sektör çalışanlarına temel bilgileri kazandırmak olacaktır.

Tüm sektörü 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek Ink Academy Türkiye eğitimlerimize davet ediyoruz. Yorum ve istekleriniz için tr.InkAcademy@hubergroup.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

#inkAcademy #huberGroup #HuberTürkiye #Murekkep #Egitim