Anasayfa » Aktüel » Karnavala Davet Ediyoruz

Karnavala Davet Ediyoruz

Derginiz MATBAA&TEKNİK sizi beşinci kez Hunkeler Innovationdays’e davet ediyor. Her ne kadar etkinlik bu yıl 12nci kez düzenlense de biz bu etkileyici etkinliğe 8nci edisyonda dahil olmuştuk ve 2009’dan bu yana her iki yılda bir İsviçre’nin Luzern kentinde Hunkeler’in evsahipliğinde yapılan bu eşsiz etkinliğe katılmaktayız.

Bu sene sizi de bekliyoruz. Üstelik ziyaretinizi bir gün daha uzatabilirseniz şehrin karnavalını da izlemek imkanı bulacaksınız.

Hunkeler, İsviçre’li bir sonlandırma çözümleri üreticisi. 1922’den bu yana basım endüstrisinde bulunan şirket, dünya çapında 250 çalışana sahip. Konu bobin besleme olunca Hunkeler, en çok tanınan üreticilerden biri. Hem baskı öncesinde hem de baskı sonrasında baskılı ya da beyaz bobinleri pek çok şekilde işleyebilecek modüller üretiyor. Özetle eğer bobin beslemeli bir dijital baskı çözümü yatırımı yapacaksanız arkasına mutlaka bir Hunkeler çözümü de bağlamak zorundasınız. Hunkeler elbette rakipsiz ve biricik marka değil ama en çok bilinen üretici.

Hunkeler Innovationdays ise tüm bobin beslemeli dijital baskı çözümü üreten şirketlerin yeni teknolojilerini sergiledikleri bir fuar aslında. Canon’dan HP’ye, Domino’dan Kodak’a, Ricoh’tan Screen’e, Xerox’tan Xeikon’a kadar tüm üreticiler oradalar. Bununla birlikte Hunkeler baskı sonlandırmadaki rakiplerini de aynı çatı altında topluyor. Horizon’dan İbis’e, Müller Martini’den Duplo’ya, GUK’tan Polar’a hepsi. Ve tabii kağıt üreticileri ve yazılım ve direkt postalama çözümleri ile birlikte.

Herkes bir çıkış arıyor. Dijital baskı en çok sorgulanan alanlardan bir tanesi. Hunkeler Innovationdays ise size hepsini bir arada görmek ve sorgulamak adına size eşsiz bir imkan sağlıyor. Son derece kompakt bir etkinlik ya da fuar diyelim. Transpromodan kitaba, gazeteden dergiye pek çok alanda 80 iş ortağı tüm yenilikleri sergileyecekler.

Hunkeler Innovationdays 20 – 23 Şubat tarihleri arasında İsviçre’de Luzern Fuar Merkezi’nde yapılacak. Karnaval ise 23 Şubat’ta başlıyor. Biz oradayız, sizi de bekleriz.

editor1_resim

Ön kayıt ve daha fazla bilgi için https://event.hunkeler.ch adresine uğrayın. Ya da hazır dergi elinizde iken iki sayfa ötesine bir göz atın.

Saygılarımla

akif_tatlısu

 

 

 

#Hunkeler #HunkelerInnovationdays #HID17 #DijitalBaski #Dijital #PrintOnDemand #DijitalSonlandirma #BaskiSonrası #BobinBesleme #Karnaval #LucerneKarnaval #AkifTatlisu #MullerMartini #GUK #Xerox #Canon #Duplo #Screen #HP #Ricoh