Anasayfa » Aktüel » Kendi Tasarımını Kendin Hazırla

Kendi Tasarımını Kendin Hazırla

İçinde bulunduğumuz dönemde matbaacılık sektörü giderek gelişiyor. Özellikle son yıllar içerisinde, kendi tasarımlarınızı hazırlayıp pek çok üründe kendi yenilikçi düşünce gücünüzü kullanabilirsiniz. Türkiye’nin ilk online matbaası olma özelliğini taşıyan Matbuu, pek çok üründe kendi tasarımınız oluşturmanız konusunda yardımcı oluyor. Kişisel eşyalarınızı tam da istediğiniz gibi tasarlayıp, modern bir fabrikada aktif hale getirebilirsiniz. Ankara İvedik OSB’de bulunan 5.000 m² kapalı alana sahip olan fabrikamız, kendi tasarımını kendin hazırla çalışması için size yardıma hazır. Pek çok değişik üründe oldukça farklı seçenekler, sizin tasarımlarınızla şekillenebilir.

69 yıldan beri matbaacılık sektöründe gelişimini sürdüren Matbuu, 2012 yılı itibariyle www.matbuu.com sitesinde online hizmet vermeye başladı. Tamamen sizin isteğinize bağlı tercihler, hayal gücünüzle şekilleniyor ve tasarımlarınızla birlikte çok daha ilgi çekici hale geliyor. Kişisel eşya oluşturma konusunda pek çok alternatif, sizin iddialı tasarımlarınızı bekliyor. Kartpostal ya da şahsi olarak oluşturacağınız bir foto kitap, hem uzun süreli kullanacağınız hem de tasarımından yıllarca keyif alacağınız sonuçlar ortaya koyacak. Dilerseniz kulplu bir bardak veya bardak altını, yine oldukça renkli tasarımlarla birlikte Matbuu ile elde etme şansınız var.

Tamamen hayal gücünüze bağlı seçeneklerin yanı sıra, daha önceden yapılmış çalışmaları görebilir ve bu konuda kararınızı verebilirsiniz. Pek çok araç ve aksesuar kullanımında kişisel performansınız sizin için önemli olabilir. Gerek çerçeve gerekse de askılı bir tişört, sizi çok daha havalı hale getirebilir. Özellikle de tasarım konusundaki çalışmalarını kendinizi üstlendiğiniz zaman, kendi tasarımını kendin hazırla yöntemi ile hazırladığınız bu eşyaları kullanmak sizin için çok daha anlamlı olabilir.

Oldukça uygun şartlarda ve cazip fiyat koşullarıyla birlikte pek çok seçenek sizi bekliyor. Kendi tasarımını kendin hazırla yöntemiyle elde edilmiş bütün eşyalar, sizin şahsi gayretinizi ve kabiliyetinizi yansıtacak. Tasarım konusunda oldukça iddialı olan fakat bu konuda fırsat bulamamış pek çok insan, Matbuu ile şimdi bu fırsata sahip. Firmanın yıllardan beri ortaya koyduğu deneyim ve tecrübe, tasarım konusunda elinizi giderek güçlendiriyor. Dilediğiniz zaman makbul com sitesinde siparişlerinizi sistemden ayarlayabilir ve en uygun fiyat koşullarıyla elde edebilirsiniz. Matbaa sektöründe çok geçerli markalar olarak kendini gösteren matbuu.com, baskı konusunda oldukça avantajlı sonuçlar ortaya koyuyor.

photobook3Kendi kişisel eşyalarınızı oluşturmanız konusunda size yardıma hazır bekleyen Man Roland, Heidelberg, Xerox, HP, Canon, Ricoh, AutoBand ve Busch Makinelerimiz. Sektördeki iddiamızı ortaya koyan en önemli unsurlar olarak size yardıma hazır.

#matbuu #w2p #onlineBaski #matbuuCom #matbaa #baski