Anasayfa » Aktüel » Keskin Color Overprint MIS Yatırımı Yaptı

Keskin Color Overprint MIS Yatırımı Yaptı

BEL (www.bel.gr), Türk matbaacılık sektöründeki başarılı gelişimini devam ettirerek, partneri Elektroser ile birlikte, Keskin Color için Overprint MIS yazılımı kurulum sözleşmesinin imzalandığını, duyurdu.

Yenilik, kalite ve sürekli ürün geliştirme üzerine odaklı olan Keskin Color; yüksek esneklik, optimum kaynak yönetimi, otomatik üretim ve daha kısa teslim süreleri gibi Endüstri 4.0’ın getirdiği şartları karşılayan, uzmanlık ve kapsam açısından kayda değer olduğunu gösteren tek sistem olan Overprint MIS’de karar kıldı. Uygulama, maliyet tahmini ve teklif yönetimi için tüm süreçleri, işlerin otomatik olarak planlanması ve farklı işlerin gruplanmasını, depo yönetimi, üretim planlaması ve veri toplama terminalleriyle gerçek zamanlı üretim takibini kapsayacak.

1962 yılında kartpostal üretimi ile aktivitelerine başlayan Keskin Color, günümüzde en büyük üç kağıttan kırtasiye ürünleri üreticilerinden biri olup, Türkiye’de lisanslı kağıttan kırtasiye ürünlerinde pazar lideridir ve 19 ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

#BEL #Elektroser #KeskinColor #MIS #BaskiYonetimi #Yatirim