Anasayfa » CtP » Kodak drupa için Heyecanla Hazırlanıyor
Kodak drupa için Heyecanla Hazırlanıyor

Kodak drupa için Heyecanla Hazırlanıyor

 

Kodak drupa için Heyecanla Hazırlanıyor

Türkiye’nin lider dergisi matbaa&teknik okuyucuları için bizzat izleyeceğimiz etkinlikte çok sayıda yeni teknoloji ve çözüm sergileyecek ve şirketin dünya genelinde hizmet verdiği önemli piyasalardaki ortaklıklarını açıklayacak olan Kodak, drupa 2012’ye tam güç katılacak. Gazeteciler ve analistler 6 Mart tarihinde Lizbon’da yapılacak olan bir basın toplantısında Kodak’ın sergileyeceği ürünler hakkında ön bilgi alacak. Bu toplantıda Kodak, drupa’da tanıtımını yapacağı ürünleri duyuracak ve ziyaretçilerin Salon 5’deki F09-1 numaralı standda göreceği ürünlerin bir ön gösterimini yapacak. Buna ilave olarak, katılımcılar müşterilerden piyasalarında meydana gelen değişiklikler ve Kodak ile iş birliği yaparak başarıyı nasıl yakaladıkları konusunda bilgi alacak.

 

Kodak Ticari Pazarlama Başkan Yardımcısı Chris Payne, Kodak’ın grafik iletişim piyasası için taahhüdünün ve müşterilerinin başarısının, Mart ayındaki basın toplantısı ve Mayıs ayındaki drupa’nın ana odak noktası olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “drupa ziyaretçileri sektörün ofset, dijital ve hibrit ortamlardaki matbaacılar için sunduğu en ayrıntılı ürün, çözüm ve hizmet portföyü ile birlikte hizmet verdiğimiz piyasalarda (yayıncılık, ambalaj ve ticari baskı dahil) dinamik değişimlere öncülük yapma yöntemlerimiz hakkında bilgi sahibi olacak.”

 

Kodak, drupa’da yeni hizmetleri ile işletmelerini ve kapasitelerini genişleterek benzersiz uygulamalar üreten, ve Kodak ile birlikte çalışarak faaliyet etkinliklerini geliştiren müşterilerini açıklayacak.

Müşterilerinin Kodak’a ürünler, çözümler ve hizmetler alanında lider olarak baktığını belirten Payne sözlerini şöyle sürdürdü: “drupa’da müşterilerimize yenilikler sunacağız. Kodak bugün burada ve yarın da burada olacak, müşterilerimizin işletmelerini büyütmesine yardımcı olacağız.”