Anasayfa » Aktüel » Konica Minolta 2016 Bayi Toplantısı: Grand Print

Konica Minolta 2016 Bayi Toplantısı: Grand Print

Konica Minolta Türkiye, geleneksel olarak her sene düzenlediği bayi toplantısını bu sene Antalya Belek Gloria Serenity Otel’de gerçekleştirdi. “Grand Print” konseptinde yapılan organizasyon boyunca takım çalışması, ekip ruhu, teknoloji, zamanlama, rekabet koşullarına göre hızlı ve doğru karar verebilme gibi temalar vurgulandığı etkinlik iki gün sürdü.

Türkiye’nin farklı illerinden gelen toplam 40 Konica Minolta bayisinden 60 kişi ile birlikte Konica Minolta Türkiye üst düzey yetkilileri ve çalışanlarının katıldığı toplantı, Konica Minolta Türkiye Genel Müdürü Toshiyuki Yamada’nın konuşması ve sunumu ile başladı.

“Bu seneki “Grand Print” konseptimiz için Formula 1 “Grand Prix”den ilham aldık. Bir yandan hızımızı korurken bir yandan takım çalışması, zaman yönetimi ve koordinasyonun önemini vurgulamak istedik. Bayilerimizle birlikte 2016 yılı boyunca hedeflerimizi bu yaklaşımla gerçekleştireceğiz” şeklinde konuşan Toshiyuki Yamada, müşteri odaklı yaklaşımını önemini vurguladı. Yamada, sunumunda ise baskı pazarının genel durumu ve finansal verileri paylaştı.

Toshiyuki-Yamada-Bayi-Toplantısı2016Toshiyuki Yamada’nın ardından yapılan genel sunumda, Konica Minolta ’nın yeni teknolojileri ve stratejilerinin yanı sıra geçtiğimiz senenin değerlendirmesi yapıldı.

Akşam yapılan gala ve eğlencelerle sona eren etkinlikte, geçtiğimiz senelerde “Yetenek Sizsiniz” programında birinci olan illüzyonist Kıvanç ve Burak’ın bir yazıcıyı yoktan var ederek yaptıkları gösteri hayli ilgi çekti.

Konica Minolta, analogdan dijitale taşınan iş dünyasında güçlü konumunu sürdürmek için ürün portföyünü genişleterek müşterilerine baskı sistemlerinin yanında iş süreçlerine bütünsel bir çözüm getiren hizmetler de sunuyor. Konica Minolta, kendi geliştirdiği yazılımların yanısıra güçlü iş ortakları ile çalışarak iş akışı otomasyonu, web-to -print, değişken veri baskı ve çapraz medya gibi önemli uygulama alanlarında sektör lideri konumuna gelebilmek için sektöre yenilikler katan  teknolojilerin ve hizmet modellerinin geliştirilmesinde sürekli olarak yatırımlar yapıyor.

#konicaminolta #printer #bayiitoplantisi #konica #grandprint #ToshiyukiYamada #dijital #baski #matbaa