Anasayfa » Dijital » Konica Minolta Başarısını İspatladı

Konica Minolta Başarısını İspatladı

konica_minolta_1Konica Minolta Türkiye, bu sene ilk kez katıldığı tabela reklam fuarından memnun ayrıldı. 30 farklı ülkeden yurt içi ve yurtdışından toplam 21 bin ziyaretçinin gezdiği belirtilen fuarda Konica Minolta standı yoğun ilgi gördü.

Türkiye’de ilk kez pazara sunduğu KIP 940 cihazının yanı sıra bizhub PRESS1052, bizhub PRESS C70hc, bizhub PRESS C1100 ve bizhub PRO C1060L ve KIP 7970 modellerini sergiledi.

Dört gün süren fuarda etkinlik boyunca Konica Minolta yetkilileri, standa gelen profesyonellerin ihtiyaçlarını dinleyerek, onlara özel çözümler önerdi.

konica_minolta_3Baskı profesyonellerinin cihazların baskı kalitesini kendilerinin de görebilmesi için stantta, özellikle kısa tirajlı ancak yoğun iş yüküne sahip profesyonellere hitap eden bizhub PRESS C1100 cihazında baskı yapıldı. Böylece fuar sırasında ziyaretçiler baskı öncesi, baskı sırası ve baskı sonrası uçtan uca üretim konseptini canlı olarak deneyimleyebildi. Baskı sonrasında bizhub PRESS C1100 ile basılan dergiyi inceleyen ziyaretçiler,  baskıdaki renk kalitesini ve Konica Minolta farkını birebir izleyebildiler.

Türkiye profesyonel baskı pazarının en çok tercih edilen renkli ürünlerinden biri olan bizhub PRO C1060L de her zamanki gibi standın en çok ilgi gören modellerinden biri oldu. Bunun yanı sıra yeni lansmanı yapılan KIP 940 ve bizhub PRESS C70hc fotoğraf kalitesinde çıktılarıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti.

“Konica Minolta olarak fuarda gördüğümüz ilgiden son derece memnun kaldık” diyen Konica Minolta Pazarlama Müdürü Orhan Doğan: “Konica Minolta hiç şüphesiz baskı sektöründe bir dünya markası. Sunduğumuz cihazların kalitesinin yanı sıra verdiğimiz servis hizmeti de markamızın tercih edilmesinde önemli bir faktör. Bize güvenen baskı profesyonellerine, uluslararası arenada rekabet etmelerini kolaylaştıracak şekilde destek olmak için çalışıyoruz. Bu fuarda da bize güvenini gösteren tüm profesyonellere ve ziyaretçilere teşekkür ediyoruz. Dört gün bizim için yoğun ve verimli geçti” şeklinde yorum yaparak sözlerini tamamladı.

konica_minolta_2Donanımsal ürünler dışında pek çok tamamlayıcı ticari iş modelleri ve yazılım uygulamaları da fuar süresince ziyaretçilere tanıtıldı.