Anasayfa » Baskı Sonrası » Matbaa Dünyası TÜYAP’da Buluşuyor
Matbaa

Matbaa Dünyası TÜYAP’da Buluşuyor

Türkiye ve Avrasya Bölgesine yönelik baskı teknolojileri, malzemeleri ve kağıt endüstrilerinin en önemli ve en kapsamlı buluşması olan PRINTTEK 2017, 13. ULUSLARARASI BASKI TEKNOLOJİLERİ VE KAĞIT FUARI; 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece/İstanbul’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

MatbaaMatbaacılık sektörünün nabzının atacağı en etkin platform olarak acendalarda yerini alan PRİNTTEK 2017 Fuarı, 6 salonda, yaklaşık 30 ülkeden 500’e yakın firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile açılacak. Uluslararası üreticilerin Türkiye Temsilcileri Katılımcılar, yurtiçi üretici katılımcılar ve direkt yurtdışı katılımcılar kapsamlı büyük makine hatlarının sergileneceği fuarın, geniş bir marka yelpazesine ev sahipliği yapması ilgiyi artırıyor. Fuara ziyaretçi kapsamlı; Kuzey Afrika, Karadeniz Bölgesi, Rusya, Türki Cumhuriyetler, İran, Irak, Lübnan, Ürdün ile Balkanlardan; Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Makedonya, Arnavutluk gibi coğrafyalardan profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yapması öngörülüyor.

Matbaacılık Sektörünün çeşitli  kollarında faaliyet gösteren Katılımcılar, yeni ürünlerini ve son teknolojilerini tanıtmak için yerlerini aldılar, Printtek 2017 için geri sayım !!!

Printtek 2017 Fuarı; Baskı Teknolojileri: Baskı Öncesi, Baskı, Baskı Sonrası Sistemleri / Baskı Malzemeleri: Mürekkep, Kimyasallar, Sarf malzemeleri, Kağıt Ürünleri ve İkinci El Baskı Sistemleri bölümleri ile genişleyen Dijital Baskı Teknolojileri ve Kopyalama Sistemleri, Geleceğin Baskı Teknolojileri;  Hibrid Sistemler ve 3D Baskı Teknolojileri’nin yanı sıra,  Kırtasiye ve  Ofis Teknolojileri, Kart Teknolojileri başlıkları kapsamında yenilikleri ilgililerle buluşturacak.

Baskı teknolojilerine yönelik en yeni ürün, malzeme ve hizmetlerin beş gün boyunca sergileneceği Printtek 2017’de katılımcı markaların sergileyeceği yenilikleri takip ederek sektörünüzün geleceğinde yerinizi alın!

Printtek Forum Etkinlik Alanı,  4. Salon ve Karadeniz Toplantı Salonu;  başta BASEV, İMEDDER ve ABC Eğitim ve Danışmanlık işbirliğiyle hazırlanmakta olan, değerli Eğitim Kurumlarımızın katkılarıyla zenginleşen, birbirinden renkli ve içerik olarak ilginç etkinlikler ile ziyaretçileri karşılayacak. Baskı öncesi hazırlık süreçlerine dair çok özel bilgiler ve deneyimler, mesleki eğitimler, gündemi oluşturan başlıklara yönelik seminerler, hayli ilgi çekici sergi ve enstalasyonlar, sektörün farklı branşlarının dünü ve bugününü buluşturan atölye çalışmaları ve konferanslar fuar boyunca tüm ilgililerin takip etmesine fırsat veren platformlar olarak Printtek 2017’de yer alacak, ücretsiz bir şekilde katılımcı ve ziyaretçilerle buluşacak.

PRİNTTEK 2017 “13. Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı” 4–8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açık olacak. Online ücretsiz ziyaretçi davetiyesi / kayıt, Fuar Katılımcıları ve Fuar Etkinlikleri hakkında detaylı bilgi edinmek için  www.printtekistanbul.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MYTUYAP – Kim Nerede?

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. Printtek 2017 Proje Grup Başkanı, Oya AKGÜN, Printtek 2017 ile ilgili olarak şu bilgileri paylaşıyor: “Printtek 2017’de yukarıda bahsi geçen ürün guruplarında yaklaşık 200 katılımcı kuruluş ve 500’e yakın temsil edilen marka yer almaktadır.

Matbaa4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında, 2-3-4-5-6-10 nolu salonlarda gerçekleşecek olan fuarımız, 2 -3-6 nolu salonlarda baskı ve dijital teknolojileri sergilerken, 5 nolu salonda malzeme ve kağıt, 10 nolu salonda ikinci el baskı teknolojilerini ağırlayacak. 4 nolu salonumuzda gene birbirinden renkli ve içerik olarak zengin etkinlikler ile ziyaretçilerimizi karşılayacak.

Printtek 2017’de ziyaretçilerimiz için en önemli yenilikte, fuar alanında ilgi duydukları ürün gruplarına veya marka / katılımcılara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlayacak olan MYTUYAP mobil uygulaması olacak. Bu uygulama Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine özel bir iç navigasyon olarak dizayn edilmiştir. Buradaki amacımız ziyaretçilerimize her zamanki gibi maksimum konfor ve kolaylığı sunabilmek.

Uygulamadan yararlanmak isteyen ziyaretçilerimiz, kullandıkları telefonlarına uygun sanal mağazadan ücretsiz olarak ilgili uygulamayı indirebilirler.”

Etkinlikler

“Etkinlik programımız bir hayli renkli ve içerik olarak da son derece zengin.  Mesleki eğitimler, gündemi oluşturan başlıklara yönelik seminerler, hayli ilgi çekici sergi ve enstalasyonlar, sektörün farklı branşlarının dünü ve bugününü buluşturan atölye çalışmaları ana başlıklar olarak paylaşılabilir. Bu vesile ile bu etkinliklerde beraber çalıştığımız, büyük emek ve zaman harcayarak, bize değer katan başta BASEV, İMEDDER, Eğitim Kurumlarımızın Değerli Üyeleri, ABC Eğitim ve Danışmanlık,  Matbaa Odalarımız ve Federasyonumuza sizin aracılığınız ile teşekkür etmek isteriz.

Geleceğin baskı teknolojileriyle buluşmak üzere 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde Printtek 2017’de TÜYAP İstanbul’da buluşmak üzere…”

#Printtek2017 #TÜYAP #MatbaacılıkSektörü #BASEV #İMEDDER #ABCEğitimveDanışmanlık #MatbaaOdaları #BaskıTeknolojileri #BaskıMalzemeleri #3DBaskıTeknolojileri #HibridSistemler #DijitalBaskıTeknolojileri #KopyalamaSistemleri