Anasayfa » Aktüel » MATBAA&TEKNİK : Türkiye ile Bölge Arasında Köprü

MATBAA&TEKNİK : Türkiye ile Bölge Arasında Köprü

Derginiz MATBAA&TEKNİK, Türkiye’nin de içinde bulunduğu bölge ile Türkiye’deki üretici ve matbaacıları Bölgenin önemli etkinliklerine taşımayı sürdürüyor.

Yayına başladığı günden bu yana Uluslar arası etkinlikleri kendimize çember alarak hem Türk Basım Endüstrisinin güçlü yapısını tüm bölgede temsil ederek ortaya koymak hem Türk üreticileri bölgenin önemli oyuncuları arasına almak hem de bölge ile ülkemiz arasında köprü oluşturacak ağı kurabilmek için sayısız etkinliğe katılan MATBAA&TEKNİK, 2017 yılında da yurt içinde ve yurt dışında 15 önemli uluslar arası etkinliğe katılacak. Bu etkinliklerden bazıları için medya partnerliği görevini de üstlenen derginiz okuyucularımızı doğru etkinliklere yönlendirirken bu etkinlikler için yeterli zamanı ayıramayan okuyucularımız için de bilgi köprüsü kurmayı başardı.

2017 yılında programa aldığımız yurt dışındaki 11 etkinlik Almanya’dan İsviçre’ye, Dubai’den Belçika’ya ve Romanya’ya uzanan bir hat üzerinde gerçekleştirilecek.

2017’yi 28 – 31 Ocak’ta Frankfurt’ta gerçekleştirilecek PaperworldFuarı ile açıyoruz. Şubat ayında Lucerne’da Hunkeler Innovation Days etkinliğini takip edeceğiz. 21-23 Mart tarihleri arasında Oluklu, karton ve konvörting alanlarında önemli bir yere sahip olan ICE Europe ve CCE International fuarları için önce Münih’e uçacağız. Hemen akabinde 28 – 31 Mart tarihleri arasında Belçika Antwerp’te yapılacak Xeikon Cafe’yi izleyecek ve etiket ve ambalajda dijital baskı çözümlerine odaklanacağız. 4-10 Mayıs’ta interpack için Düsseldorf’ta 8 – 12 Mayıs’ta ise FESPA için Hamburg’ta olacağız. Eylül ayında etiket sektörünün en önemli etkinliği olan Labelexpo Europe için Brüksel’e gidiyoruz. Fuar 25 – 28  Eylül tarihleri arasında yapılacak. 31 Ekim – 3 Kasım arası Birmingham’a geri dönen IPEX ve 14 – 16 Kasım’da Endüstriyel Baskının tek fuarı InPrint (Münih) Avrupa’daki son rotamız olacak.

2017’de yeni bir karar alarak özellikle Balkan ülkelerine ihracat yapacak matbaacılarımızı ve üreticilerimizi de desteklemek üzere bir güneydoğu Avrupa fuarı olan Euroexpo: Print&Sign (Budapeşte – Romanya) etkinliğini de bugün itibariyle takvimimize aldık.

2017’de Türkiye’de şüphesiz Printtek fuarımız var. 2013’den beri özleyerek beklediğimiz bu ana fuarımız yurt içi uluslar arası fuarlarımız arasında en önemlisi. Printtek TÜYAP’ta 4 – 8 Ekim’de sahne alacak. 22 – 26 Şubat’ta Kırtasiye Ofis, 25 – 28  Ekim’de Avrasya Ambalaj ve son olarak 7 – 10  Aralık’ta FESPA Eurasia fuarları da İstanbul katılımlarımız olacak.

MATBAA&TEKNİK hem sizi hem de o bölgelerin haberlerini taşımak için bu yıl da çok çalışacak. Bu köprüyü kullanın.

Herkes için iyi bir 2017 diliyoruz.

 

#MATBAA&TEKNIK #2017Events #2017 #FuarTakvimi #Paperworld #Hunkeler #ICE Europe #CCEInternational #interpack #XeikonCafe #FESPA #FESPAEurasia #IPEX #InPrint #Printtek