Anasayfa » Aktüel » Mecit Güler ile Çözülemeyecek Sorun Yoktur
soldan sağa Tuncay Dağdeviren, Erkan Eradamlar, Mecit Güler, Canan Güler, Mehmet Can Güler

Mecit Güler ile Çözülemeyecek Sorun Yoktur

Mecit Güler: “Üçüncü yılımızda da ‘’Çözülemeyecek sorun yoktur’’ ilkesiyle güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

İzmir’de bulunan ve açılışını 2014 yılında yaptıktan sonra 3 yıldır başarılı bir şekilde bölgenin teknik hizmet taleplerini karşılamayı sürdüren Mecit Güler firması, Mayıs ayında üçüncü yılını başarı ile tamamlayışını kutlayacak. Şirketin kurucusu Mecit Güler, şirketinin faaliyetleri hakkındaki sorularımızı cevaplandırırken özellikle makine tedariki öncesinde yapılan teknik desteğin önemine vurgu yapıyor. “Makine yatırımı yapacak müşterimizi yakından tanımak için bir toplantı yapıyoruz. İşletmenin mevcut çalışmalarını gözlemliyor, yapacakları yatırımdan beklentilerini ve bütçelerini rapor halinde alıyoruz” diyen Güler, takip eden aşamaları ise şöyle özetliyor:

“Bütçeye uygun ve işletmenin beklentilerini karşılayan makinenin bulunmasından sonra ikinci adıma geçiyoruz. Alımı planlanan makinenin kontrollerini yapmak üzere teknik ekibimiz iki gün süren detaylı bir çalışma yapıyor. Öncelikle makinenin teknik açıdan alıcıya ek bir maliyetinin olup olmadığını raporluyoruz. Sonraki adım makinenin kurulacağı alanın zemin etüdünün yapılarak raporlanması.

Son adımımızda anlaşma sağlanırsa önce makinenin temizliği ve revizyonunu yapıp, işletmede makinenin kurulumunu gerçekleştiriyor, baskı eğitimini verip firma garantimizle teslim ediyoruz.”

MATBAA&TEKNİK: Sayın Güler, öncelikle yeni yaşınızı tebrik ederiz. Başarılı bir yıl daha geçirdiğinizi takip ettik. İşinizin özünde de teknik destek olduğuna göre teknik servis uzmanlarınızla da tanışabilir miyiz?

Mecit Güler: Teknik servis uzmanlarımız; Baskı-Mekanik Teknik Uzmanı Tuncay Dağdeviren ve Mekanik Teknik Uzman Mehmet Can Güler. Uzmanlarımız sadece Heidelberg baskı makinelerine servis hizmeti vermektedir. Bu yıl teknik ekibimize katılan Elektrik-Elektronik uzmanı Erkan Eradamlar arkadaşımızla daha da güçlendik.

Mecit Güler

Mecit Güler

MATBAA&TEKNİK: Boettcher bayiiliği ile ilgili neler anlatırsınız? Ağırlıklı olarak talep gören ürünler nelerdir? Bu anlamda sunduğunuz ürün çeşitliliğini gelişmeyi planlıyor musunuz?

Mecit Güler: Dünya devi Böettcher merdaneleri ile 2015 yılından beri merdane satışımızı gerçekleştiriyoruz. 2017 yılı itibarıyla Böettcher markasının Ege bölge bayii olarak tüm kimyasallarının da satış anlaşmasını gerçekleştirdik. Şubat ayı itibarıyla satışına başladığımız kimyasallar, üstün kalitesi ve uygun fiyatıyla tüm müşterilerimizden kısa zamanda büyük beğeni topladı. Yüksek talep gören ürünlerimizin başında solvent, alkol, hazne suyu, toz ve merdane bakım kitleri geliyor.

Teknik Uzmanımız Tuncay Dağdeviren gözetiminde hazne suyu kurulumu, merdane bakımı, ürünlerin doğru kullanılmasını içeren eğitimin ücretsiz ve periyodik olarak sunulması bu ürünlerin yoğun talep görmesinde önemli bir etken. Böettcher’in tüm ürün yelpazesiyle şuan hizmetteyiz. Yeni ürünler eklendikçe bizde onları müşterilerimize tanıtmayı devam edeceğiz.

“Bölgede yaygınlaştıracağız”

Böettcher yöneticileriyle birlikte Mart ayında matbaa ustalarına yönelik gerçekleştirdiğimiz üç gün süren ‘’Böettcher Sunum Günleri’’nden size bahsetmek istiyorum biraz. Baskı kalitesini arttırma, baskı merdanelerinin ayarları, merdane ömrünü uzatan kimyasalların doğru kullanılması konularını içeren sunum günlerimiz çok başarılı sonuçlar verdi. Aldığımız geri bildirimler doğrultusunda önümüzdeki dönemde daha kapsamlı, daha çok ustaya ulaşarak bu hizmete devam etmeye karar verdik.

“Yedek parça stoğumuzu artırıyoruz”

Son olarak size yedek parça ve merdane satış yelpazemizden söz etmek istiyorum. Merdane ve yedek parça departman sorumlumuz Mehmet Can Güler kontrolünde Böettcher merdanelerinin tanıtımı ve satışını gerçekleştiriyoruz. Yedek parça ürünlerimizde Heidelberg, Roland, KBA, Komori, Mitsubishi ve Ryobi baskı makinelerinin parça çeşitliliğini arttırmak için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir. Satış mağazamızda bulunan stoklarımızla müşterilerimizin hizmetine hazırız.

“Çözülemeyecek sorun yoktur”

Kısa zamanda çok yol aldık Matbaa makineleri teknik servis hizmetleriyle başladığımız çalışmalarımızı makine satışı, yedek parça, elektroliz ile kazan kaplama ve sarf malzeme satışı ile güçlendirdik. Üçüncü yılımızda da ‘’Çözülemeyecek sorun yoktur’’ ilkesiyle güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz.

 

#MecitGuler #Boettcher #YedekParca #ikinciEl #Offset #Ofset #Heidelberg #TeknikServis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*